ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

Üye Giriş Sorunları ve Çözümleri

Merhaba

Üye profilinize giriş yapamıyorsanız aşağıdaki adımları kontrol ediniz.

Profilinizin onaylandığından emin olun

www.icfturkey.org web sitemizde oluşturduğunuz profiliniz onaylandığı zaman email adresinize “Hesabınız aktive edildi” maili gönderilmektedir. Eğer bu mail size gönderilmedi ise profiliniz onay sürecindedir. “Hesabınız aktive edildi” maili gönderilmedi ise;


    1. www.icfturkey.org web sitemizde profil oluşturmamış olabilirsiniz. Eğer profil oluşturmadıysanız Üye Ol sayfasında profil oluşturabilirsiniz.
    2. Profil oluşturmuş iseniz profiliniz onaylanmamış olabilir. Profil onayı, gerekli evrakların eksiksiz olarak ICF Türkiye’ye iletilmesi ve kontrolünden sonra yapılmaktadır. Evrakları eksiksiz olarak gönderdiyseniz profilinizin onaylanması için uyeiliskileri@icfturkey.org adresine mail gönderiniz.
 

Profilinizin onaylandığından emin olmak için Üyelerimiz sayfasını açınız. Açılan sayfada İsim ve Soyisim ile arama bölümünden profilinizi arayınız.

Kullanıcı adı, Şifre veya doğrulama kodu hataları

Üye girişi sayfasında kullanıcı adı olarak E-posta adresinizi kullanınız.

Şifrenizin doğruluğunu kontrol ediniz. Eğer şifrenizi hatırlamıyor iseniz şifremi unuttum sayfasından yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Şifre sıfırlama maili e posta adresinize gönderilecektir. Eğer şifre sıfırlama maili ulaşmadı ise web sitemizde kayıt olurken kullandığınız mail adresiniz farklı olabilir. Lütfen diğer mail adreslerinizi kontrol ediniz.

E-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra mail adresinize doğrulama kodu gönderilecektir. Bu kodu kopyalayıp ilgili bölüme yapıştırdı iseniz başında ve sonunda boşluk bulunmamasına dikkat ediniz.

Şifrenizi unuttu iseniz lütfen tıklayınız

Daha önce 3 kere hatalı giriş yaptı iseniz 15 Dakika boyunca giriş yapmanız engellenmiştir. Şifre sıfırlama işlemi bittikten 15 dakika sonra tekrar giriş yapmayı deneyiniz.

Sorununuz devam ederse uyeiliskileri@icfturkey.org a mail göndererek destek alabilirsiniz.