ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

Şifre Sıfırlama

Merhaba

Üye profilinize giriş yapamıyorsanız aşağıdaki adımları kontrol ediniz.

Profilinizin onaylandığından emin olun

www.icfturkey.org web sitemizde oluşturduğunuz profiliniz onaylandığı zaman email adresinize “Hesabınız aktive edildi” maili gönderilmektedir. Eğer bu mail size gönderilmedi ise profiliniz onay sürecindedir. “Hesabınız aktive edildi” maili gönderilmedi ise;

    1. www.icfturkey.org web sitemizde profil oluşturmamış olabilirsiniz. Eğer profil oluşturmadıysanız Üye Ol sayfasında profil oluşturabilirsiniz.
    2. Profil oluşturmuş iseniz profiliniz onaylanmamış olabilir. Profil onayı, gerekli evrakların eksiksiz olarak ICF Türkiye’ye iletilmesi ve kontrolünden sonra yapılmaktadır. Evrakları eksiksiz olarak gönderdiyseniz profilinizin onaylanması için uyeiliskileri@icfturkey.org adresine mail gönderiniz.
 

Profilinizin onaylandığından emin olmak için Üyelerimiz sayfasını açınız. Açılan sayfada İsim ve Soyisim ile arama bölümünden profilinizi arayınız.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.