ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

Üyelik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

ICF Türkiye’ye nasıl üye olabilirim?

ICF Türkiye’ye üye olmak için öncelikle ICF Global’e üye olmalısınız.  ICF Global’e ve ICF Türkiye’ye nasıl üye olunacağına ilişkin detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

ICF Türkiye, koçluk mesleğinin standartlarını belirleyerek ve bağımsız ünvanlama sistemi sağlayarak pek çok ülkede çalışmalar yürüten ICF Global’in Türkiye’deki tek yetkili temsilcisidir. ICF Türkiye’ye üye olarak koçluk mesleğinin küresel lideri olan bir organizasyonun parçası olmaktasınız.

Üye olmanın avantajları ile ilgili detay bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Dernekler Kanunu gereği ICF Türkiye’ye üye olan tüm üyelerin Dernekler Bilgi Sistemi’nde kaydı tutulmaktadır. Buna göre ICF Türkiye üyeliğinizi tamamlamanız için “Üyelik Başvuru Formu”nu doldurup imzalamanız ve ödendi dekontunun bir çıktısı ile bir adet vesikalık fotoğrafınızı ekleyerek dernek merkezimize (Hekimoğlu Ali Paşa Cad. Atik Medresesi Sok. No: 2/1 Fındıkzade Fatih/İstanbul) iletmeniz gerekmektedir. “Üyelik Başvuru Formu”na buradan erişebilirsiniz.

ICF Türkiye websitesinde “Üye ol” sekmesinden kendiniz için bir profil oluşturmalısınız.

Gerekli kontrollerin sonrasında üyelik profil sayfanız onaylanacaktır. Onayımız akabinde sizlere bir onay e-postası ulaşacaktır.

Sorun devam ediyorsa uyeiliskileri@icfturkey.org adresinden Üye İlişkileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Profil oluşturduğunuzda ICF Türkiye üye koçları arasında yer alacaksınız, böylece müşterileriniz ya da müşteri adayları size “Üyeler” sayfasından ulaşabilecektir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik’e uyum kapsamında, ticari ileti kapsamında olan duyuruları gerçekleştiremiyoruz.

ICF Türkiye’de yürütülen projelerde sosyal sorumluluğun yanı sıra üyelerimizin koçluk gelişimleri de amaçlandığından, gönüllü koç olarak yer alabileceğiniz bu projelerde ICF Türkiye üyesi olma şartı aranmaktadır. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.