ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

Ayrıcalıklar Programı

ICF Türkiye Üyesi kıymetli koç meslektaşlarımız, derneğimizin çalışmalarından biri olan “Ayrıcalıklar Programı” ile siz üyelerimize, bir çok farklı alanda avantajlar ve indirimler sunuyoruz.

ICF Türkiye Üyelerine Özel D&R Seçili E-Kitaplarda %20 İndirim.

Kampanyadan yalnızca dr.com.tr üyeliğine sahip ICF Türkiye üyeleri yararlanabilecektir. D&R üyeliği bulunmayan ICF Türkiye üyelerinin, mail adresleri ile www.dr.com.tr’ye üye olmaları gerekmektedir.

Üyelik oluşturduktan sonra verilen linkteki binlerce e-kitaptan dilediğinizi seçip, sepete ekledikten sonra satın al butonuna tıklayıp ödeme ekranına geçebilirsiniz.
Ödeme ekranındaki indirim kodu bölümüne, mailinize gelen indirim kodunu girerek size özel indirimden faydalanabilirsiniz. Kampanya koşulları ve Sık Sorulan Sorular ilgili aşağıdaki linklerden bilgi alabilirsiniz.

Kampanya Koşulları: https://www.dr.com.tr/kurumsal-ekitap-kampanyasi
Sık Sorulan Sorular: https://www.dr.com.tr/yardim

ICF Türkiye üyelerine özel, Pixelhane’den alacakları sosyal medya ve dijital içerik çalışmalarında %25 indirim kampanyası

Ayrıcalıklar Programı kapsamında dijital ve sosyal medya ajansımız Pixelhane, ICF Türkiye Üyeleri için aşağıda belirtilen hizmetlerde %25 indirimli çalışma fırsatını sunuyor.

  •  Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı
  •  Basılı Materyal Tasarımı
  •  Web Sitesi Tasarımı.
  •  Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi

Kıymetli meslektaşlarımız, meslekte fark yaratmak için görünür olmak ne kadar önemliyse, güzel görünür olmak bir o kadar daha önemlidir. Işığınızı parlatacak çalışmalar için sizlere destek sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Süresi Bitmiş Olan Programlar

ICF Türkiye üyeleri için İsteGelsin’den indirimli market alışverişi kampanyası

Koçluk seansları çok yoğundu ve evden çıkamadınız mı ? Ofiste işler uzadı ve zamanında alışverişe gitmeye vakit kalmadı mı ?

O zaman siz gitmeyin, isteyin gelsin. ICF Türkiye üyeleri için İsteGelsin den 75TL indirim kampanyası size iyi hissettirebilir diye düşündük ve İsteGelsin’den yapacağınız 350TL ve üzerindeki market alışverişleriniz için 75TL indirim kodu aldık.

İşbirliğimizin faydalı olmasını diliyor İsteGelsin’e teşekkür ediyoruz. 19 Aralık 2022 ve 19 Ocak 2023 arasında bir kere kullanabileceğiniz indirim kodu ve kampanya detayları, ICF Türkiye üyelerine mail yolu ile gönderilecektir.

ICF Türkiye üyelerine özel, Aras Kargo ile yapılacak bir kişisel gönderide %25 indirim

Ayrıcalıklar Programı kapsamında Aras Kargo ile yaptığımız iş birliği sonucu, üyelerimiz Mart ayı sonuna kadar geçerli olarak, bir adet kargo gönderileri için %25 indirim hakkına sahip olacaklar.

Tek yapmanız gereken, ICF Türkiye web sayfasından, isimlerinize özel tanımlanmış olan tek kullanımlık kodu alıp, gönderi esnasında kargo yetkilisi ile paylaşmak olacak.

ICF Türkiye üyelerine özel, Coach Magazine dergi aboneliğinde %50 indirim kampanyası

ICF Türkiye üyeleri, Coach Magazine yayınına %50 indirim ile abone olabiliyorlar. Tek yapmanız gereken abonelik başlatırken, ödeme adımında ICF ID numaranızı girmek olacak.

Birbirimizden haberler alacağımız, mesleki gelişime yönelik bilgi, makale ve paylaşımlara %50 indirimle ulaşacağımız ilk kampanyamızın faydalı olması dileği ile…

HBR Türkiye 1 yıllık dijital aboneliklerde, ICF Türkiye üyelerine %20 indirim

ICF Türkiye ve HBR Türkiye iş birliği ile ICF Türkiye üyesi koçlar, binlerce makale, vaka çalışması, başarı hikayesi ve CEO röportajlarına ulaşabileceği bir yıllık HBR dijital dergi aboneliği için %20 indirim hakkı kazanıyor.

Tek yapmanız gereken, aboneliğinizi oluştururken ödeme aşamasında indirim kodunu ilgili alana girmeniz olacak.

İndirimli şekilde alışveriş yapmak için aşağıdaki linkten aboneliğinizi 7.Kasım-31.Aralık.2022 tarihleri arasında başlatabilirsiniz.
https://hbrturkiye.com/abonelik/yeni

ICF Türkiye üyelerine özel, 27.İK Zirvesi’ne 119€+KDV ücret ile katılım hakkı

Bu sene 27.si düzenlenecek olan ve online olarak gerçekleştirilecek 27. İnsan Kaynakları Zirvesi’ne çok özel bir bilet bedeli ile katılım sağlayabileceksiniz.

Sizlerle paylaşılan indirim kodlarınızı bilet alım esnasında girmeniz sonrası, 119€+KDV’lik bir bilet bedeli ile ödemenizi yaparak zirvede yerinizi alabilirsiniz. (İndirimli kod bilgisi üyelere mail atılacaktır.)

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.