ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

Projeler

ICF Türkiye olarak çeşitli Sivil Toplum Kuruluşumuz ile birlikte hareket ederek gönüllü koçlarımızın desteğiyle birlikte birçok proje geliştirdik.

Gençlerimiz, kadınlarımız, engelli vatandaşlarımız ve koçluktan fayda sağlayacağını umduğumuz STK üyesi yüzlerce kişiye hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Yeni çalışma dönemimizde hem geçmişten aldığımız hem de bünyemize yeni kattığımız birçok STK ile tamamlanan ve devam da edecek olan birçok projemiz bulunmaktadır.

İş birliği yaptığımız Sivil Toplum Kuruluşları arasında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD), HAYAT SENDE Derneği Gençlik Akademisi, Türkiye Soroptimist Kulüpleri Federasyonu (TSKF), TÜRK EĞİTİM DERNEĞİ (TED) Istanbul, ÖRAV Öğretmen Akademisi Vakfı, GELECEK DAHA NET Gençlik Platformu, UNICEF Turkish National Committee, BizBizze Kadınlar için Fikir ve Destek Derneği, JCI Avrasya ve JCI İzmir, TÜRGÖK Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı, TOG – Toplum Gönüllüleri Vakfı, ANGİKAD – Girişimci İş Kadınları Derneği yer almaktadır.

Bütün bu çalışmalar dahilinde gönüllü koçlarımızın desteğiyle yarattığımız değer, sadece 2023 yılı Eylül ayı sonuna kadar toplam 234 gönüllü koçumuzla toplam 23.564 saattir.

STK’larla Gönüllü Projeler

ICF Türkiye Koçluk Projeleri​

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.