ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

Ünvan Yenileme

ICF Ünvanınızı Yenileyin

ICF, tüm dünyada profesyonel koçlar için yüksek standartların sürdürülmesini sağlamak için her üç (3) yılda bir ICF Unvanlarının yenilenmesini talep eder. ICF Unvanlı koç statünüzü sürdürmek için, yenileme başvurunuzu mevcut unvan bitiş tarihinizle birlikte yapmanız gerekir.

Mevcut ünvanınızın süresinin dolma tarihini öğrenmek için ICF Profilinize buradan giriş yapabilirsiniz. Unvanınızla ilgili bilgiye ve yenileme başvurusuyla ilgili bilgiye profil sayfanızın en altında “My Credentials” altından ulaşabilirsiniz.

Unvan yenileme başvurunuz unvanınızı ilk kazandığınız ya da takip eden son yenileme tarihinden itibaren yaratılmış olur. CCE’lerinizin girişini yapmak istediğiniz zaman bu alana ulaşabilirsiniz. Yenileme başvurunuzu en erken unvanınızın süresinin dolmasına 10 ay süre kala yapabilirsiniz.

Not: Yenileme başvurusu ile bir üst unvana başvurmak mümkün değildir. Eğer bir üst seviye unvana başvuru yapmak isterseniz ilgili unvan düzeyine dair başvuru sürecini tam olarak yapmalısınız.

Ünvan Yenileme Ücretleri

ICF Üyeleri: $175 USD

ICF Üyesi Olmayanlar için: $275 USD

Tahmini Zaman Planı

Her düzey için unvan yenileme değerlendirmeleri için tahmini süre 6-8 haftadır.

Ünvan seviyesi bazında daha detaylı bilgi için ICF Global web sitesine başvurabilirsiniz.

Not: ICF Global web sitesindeki bilgileri Türkçe olarak incelemek için sayfanın en altındaki Google kutusundan “Türkçe” seçeneğini seçiniz.

Sorularınızı unvanlanma@icfturkey.org adresine iletebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.