ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

ÜYELİK

ICF Türkiye Üyeliğinin Size Sağlayacağı Avantajlar:

  • Yıl boyu düzenlenen ve Türkiye’nin önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı Üye toplantılarımızda sürekli öğrenmenize katkı sağlayabilir ve  iletişim ağınızı güçlendirebilirsiniz.
  • Koçluk sektörünün ülkemizdeki en önemli organizasyonlarından “Uluslararası Koçluk Konferansı”’na ve “Koçluk haftası” etkinliklerine indirimli davetiye hakkı elde edebilirsiniz.
  • ICF Türkiye Projeler Kurulunun organizasyonunu yaptığı sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak koçluk saatlerinizi arttırabilir, mesleki gelişiminize katkıda bulunabilir ve deneyim edinebilirsiniz.
  • Düzenlediğiniz eğitim ya da seminerlerinizi ICF Türkiye genel mail grubunda duyurarak 1000’e yakın kişiye direkt erişim imkanı sağlayabilirsiniz. Duyuru yapma koşulları için. TIKLAYINIZ
  • ICF Türkiye web sitesinin ”Kayıtlı Koçlar” bölümüne ücretsiz kayıt olarak online görünürlüğünüzü ve ulaşılabilirsliğinizi arttırabilirsiniz.
  • Kendi web sitenizde, e-posta iletişimlerinizde ve kartvizitlerinizde ICF logosunu kullanma hakkı elde edersiniz. Logo kullanma koşulları ile ilgili bilgi içeren Etik Kavramlar ve Rekabet dosyasını indirmek için TIKLAYINIZ.

ICF Üyeliğinin Diğer Avantajları

Geliştirilmiş Güvenilirlik

Profesyonel eğitimli koçlardan oluşan, dünyadaki bu en büyük topluluğun bir üyesi olarak  güvenilirlik kazanırsınız. ICF’ nin 27.000’den fazla üyesi, web sitesi, e-posta iletişimi ve kartvizitlerinde  ve promosyon malzemelerinde ICF logosunu kullanma hakkına sahip oluyor ve kalabalık bir pazarda öne çıkıyor. Aynı zamanda, ICF üyeleri, pazarlama materyalleri, basın bültenleri ve medya için oluşturulan şablonlar, pazarlama ve iş geliştirme konularında; ileri eğitim materyalleri gibi daha birçok alanda işlerini büyütmek için birçok araç ve kaynağa erişebilir. ICF üyeleri, koçluk ve geleceği konusundaki paylaşımlarda, yüksek standartlar, etik uygulamalar ve koçluk mükemmelliği konularında ortak yaklaşımlar sunarlar.

Küresel ve Yerel bağlantılar

ICF Üyeliğinin en değerli yönlerinden biri, zorluklarınızı ve sevincini anlayan ve paylaşan bir topluluğunun parçası olmaktır. Yerel koçlarla iletişim kurarak, liderlik becerilerinizi geliştirebilir ve dünya çapındaki  120’den fazla ICF Şubesindeki kişilerle irtibatta kalarak, dünyadaki gelişmeler konusunda, ülkenizdeki  kişilerin gelişmesine yardımcı olursunuz. ICF topluluklarından birine katılarak, küresel bir liderlik rolü için gönüllü olan önemli  bir etkinliğe katılmış olur ve ICF Global topluluğuyla bağlantıda kalmış olursunuz.

Hayat boyu Öğrenme ve Mesleki Gelişim

Eğitiminizi ilerletmek ve kendinize meydan okumak için profesyonel olanaklarla gelişirsiniz. Kendinizi kalabalık bir pazardan ayrı tutup, ICF unvanı kazanarak, dünya çapında sayıları  20.000’den fazla olan koç ağına katılırsınız . ICF Üyeleri, başlangıç ​​ve yenileme başvurularında önemli bir indirimden yararlanır. ICF üyeleri aynı zamanda yerel ve bölgesel konferanslar için indirimli kayıtlardan ve arşivlenmiş sanal eğitime erişimden de yararlanır.

En yeni bilgiler

Bir ICF üyesi olarak, profesyonel uygulamanızı geliştirmenize ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak araçlara, ipuçlarına ve bilgilere erişebilirsiniz. ICF’ in güçlü sanayi araştırma portföyü, kendinizi mesleğimizi etkileyen en son eğilimlere göre  ayarlamanız konusunda yardımcı olacaktır. Koçluk Dünyası dergisi ve ICF Blogu gibi yayınlar, bilginizi genişletmenize, koçluk araç kutunuza eklemeler yapmanıza ve müşterinizin hayatını, iyi bir koç olarak olabildiğince dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

ICF Üyesiyim Çünkü…

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.