Sevgili Meslektaşlarım,

Bildiğiniz gibi 2018-2020 ICF Türkiye Yönetim Kurulu olarak bayrağı devraldık. Ve yolculuğumuza başladık.

Hayat bir yolculuk ve her yolculuğun bir başlangıç ve bir varış noktası var. Ve tabii ki de bunun bir süresi var.

Bizler bu yolculuğa UPKD-ICF Türkiye adına başladık ve bitireceğimiz güne kadar fayda sağlamak için bu sistemin içinde bulunacağız.

Sizlerle birlikte elbirliği, kalp birliği, akıl birliği ve emek birliği oluşturmak için buradayız. Koçluk mesleğini, mesleğin geleceğini ve değerini ülkemizde daha da parlatmak için birlikteyiz. Daha önceki yönetim kurullarının ektikleri tohumları yeşertmek ve bizden sonrakiler için yeni tohumlar ekmek amacıyla bu çatı altında birleştik.

Mesleğimize ve derneğimize 2005 yılından bugüne kadar sahip çıkan, emek veren tüm meslektaşlarımıza canıgönülden teşekkür ediyoruz.

ICF Türkiye, 2016-2018 dönemi Yönetim Kurulu Başkanı Sami Bugay ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza adanmışlıkları ve gönülden katkıları için ayrıca minnetlerimizi sunuyoruz.

Bizimle birlikte olmayı tercih eden tüm üyelerimize bu görevi bize layık görmeleri, destekleri ve güvenleri için de yürekten teşekkür ederiz.

İyi ki varsınız, iyi ki ICF var…
Fatma Eser Ömeroğlu, PCC

Başkan

BİZİ TAKİP EDİN

         

1 hafta önce

ICF Türkiye

ICF Turkey Talks, MCC konuşmalarıyla başlıyor! 19 Aralık’ta 11 MCC unvanlı koç, farklı temalarda 5 dakikalık konuşmalarıyla İstanbul üye toplantımızda!

18.30 Karşılama
19.00 Konuşmalar
... Daha FazlaDaha Az

Facebook'ta Görüntüleyin

ICF Turkey Talks, MCC konuşmalarıyla başlıyor! 19 Aralık’ta 11 MCC unvanlı koç, farklı temalarda 5 dakikalık konuşmalarıyla İstanbul üye toplantımızda!

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen "Koçluk Varlığı ve Niş Alanlar" konulu İzmir toplantımızda Ahmet Süha Koçel ile birlikteydik. Kendisine değerli paylaşımları için bir kez daha teşekkür ederiz.

3
Daha Fazla ...
305 Üye Bulundu
1 24 25 26
Kullanılabilir bilgi yok
1 24 25 26
Kapat
*
*
Top