ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

Reklam

Değerli Üyelerimiz,

Koçluk mesleği ile ilgili eğitim ve hizmetlerinizin duyurularını web sitemizin ana sayfasındaki reklam alanında ücretli olarak yapabilirsiniz.

Bu alan ICF akredite Level 1 (ACTSH), Level 2 (ACTP), Level 3 ve CCE eğitim veren kurumlarımızın pazarlama faaliyetleri için ayrılmıştır. Web sitemizde yer alan reklam alanlarını kullanmak için taleplerinizi reklam@icfturkey.org adresine iletebilirsiniz.

Bu alanda yer almasını istediğiniz ilgili eğitim ya da eğitimlerden sorumlu kişi ve kişiler ile ilgili fakülte ve eğitmenler hakkında koçluk mesleği ve faaliyetlerine yönelik etik veya hukuki süreçlerin olması halinde talepleriniz ilgili sürecin tamamlanmasından sonra değerlendirilecektir.

ICF Türkiye, ICF markası üzerindeki olası etkiler, çıkar çatışması, mesajın hassasiyeti ve koçluk mesleği ile ilgisi nedeniyle reklamları reddetme hakkını saklı tutar. ICF markalı olmayan konferansların veya etkinliklerin reklamları amaç, üyelik veya zaman bakımından ICF ile rekabet halinde olduğu düşünülen etkinliklere satılmayacaktır. Reklam vermek isteyen koçluk eğitimi programları, ICF onayına veya akreditasyonuna sahip olmalıdır. Reklam vermek isteyen bireysel koç uygulayıcısı, ICF Unvanına sahip olmalı ve ICF Üyesi olmalıdır. Tüm yaratıcı çalışmalar, kampanya başlamadan önce ICF tarafından test edilmeli ve onaylanmalıdır.

Gerekli olan herhangi bir bilginin eksik olması veya sanat eserinin/yaratıcı içeriğin düzgün bir şekilde formatlandırılmamış olması halinde reklam kampanyaları gecikebilir. Şartları karşılamayan içerik(ler)/öğe(ler) revize edilmek üzere iade edilecektir. Yaratıcı içerikler/çalışmalar, tüm ticari marka ve telif hakkı yasalarına uygun olmalıdır.

Reklam Konusu Anlaşma Süresi
ICF Akredite Koçluk Eğitimleri
(ACTP, ACSTH, CCE)
1 Ay 3 Ay
8.500 TL + KDV 23.000 TL + KDV

Reklam Verme İlkeleri ve Başvuru Süreci;Web sitemizin reklam bedeli fiyatları belirlenirken TÜİK’in yayınladığı H-ÜFE “hizmet üretici fiyat endeksi”nde yer alan reklamcılık ve piyasa araştırması hizmetlerindeki artış üzerinden ilerlenecektir. 

3 ayda bir güncel koşullara bakılarak reklam bedeline dair fiyat revizesi yapılacaktır. 

  • Reklam verilecek eğitimler ve hizmetler için ön koşul, reklam verenin ICF Türkiye aktif üyesi olmasıdır.
  • ICF marka kimliğine, güvenirliğine ve koçluk mesleğine zarar veren reklamlar ve/veya haksız rekabet yaratacak içerikler yayınlanmaz.

Web Link: https://www.icfturkey.org/icf-hakkinda/icf-etik-kurallari/icf-logo-kullanimi/

  • Reklam alanında görüntülenecek olan görselin 600×300 pixel ebatlarındaki tasarımı, png veya webp formatında reklam@icfturkey.org adresine yönlendirme linki ile birlikte gönderilir. Görsel tasarımda kişisel fotoğraf kullanılamaz.
  • Aynı alanda birden fazla reklam veren kurum yer alabilir. Web sayfası her tıklandığında farklı bir reklam görüntülenecek olup aynı alanı kullanan kurumlar eşit sayıda görüntülenecektir.
  • Yukarıda belirtilen ücretlere KDV dahil değildir. Ödeme, reklam içeriği yukarıda belirtilen ilkeler çerçevesinde ICF Türkiye tarafından onaylandıktan sonra aşağıda belirtilen Dernek Banka Hesabı’na yapılır.
  • Ödemeyi takip eden 5 iş günü içerisinde reklam yayına alınacaktır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.