Sevgili Meslektaşlarım,

Bildiğiniz gibi 2018-2020 ICF Türkiye Yönetim Kurulu olarak bayrağı devraldık. Ve yolculuğumuza başladık.

Hayat bir yolculuk ve her yolculuğun bir başlangıç ve bir varış noktası var. Ve tabii ki de bunun bir süresi var.

Bizler bu yolculuğa UPKD-ICF Türkiye adına başladık ve bitireceğimiz güne kadar fayda sağlamak için bu sistemin içinde bulunacağız.

Sizlerle birlikte elbirliği, kalp birliği, akıl birliği ve emek birliği oluşturmak için buradayız. Koçluk mesleğini, mesleğin geleceğini ve değerini ülkemizde daha da parlatmak için birlikteyiz. Daha önceki yönetim kurullarının ektikleri tohumları yeşertmek ve bizden sonrakiler için yeni tohumlar ekmek amacıyla bu çatı altında birleştik.

Mesleğimize ve derneğimize 2005 yılından bugüne kadar sahip çıkan, emek veren tüm meslektaşlarımıza canıgönülden teşekkür ediyoruz.

ICF Türkiye, 2016-2018 dönemi Yönetim Kurulu Başkanı Sami Bugay ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza adanmışlıkları ve gönülden katkıları için ayrıca minnetlerimizi sunuyoruz.

Bizimle birlikte olmayı tercih eden tüm üyelerimize bu görevi bize layık görmeleri, destekleri ve güvenleri için de yürekten teşekkür ederiz.

İyi ki varsınız, iyi ki ICF var…
Fatma Eser Ömeroğlu, PCC

Başkan

BİZİ TAKİP EDİN

         

4 gün önce

ICF Türkiye

40. Vodafone İstanbul Maratonu için indirimli kayıtlar Ağustos sonuna kadar devam ediyor. Hemen kayıt olun ICF Türkiye ile birlikte, TEGV(Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı) ve Adım Adım ile birlikte “Mardin’e Koş Eğitime Koş” projesinde yer alın. Çocuklarımız daha iyi bir eğitim almasına katkı sağlayın.

Koç olsun olmasın herkesi, ICF Türkiye takımı ile birlikte iyilik peşinde koşmaya davet ediyoruz. Haydi gel, sen de bizimle birlikte Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı için koş!
Ayrıntılı bilgi: www.icfturkey.org/40-vodafone-istanbul-maratonunda-iyilik-pesinde-kosuyoruz
... Daha FazlaDaha Az

Facebook'ta Görüntüleyin

40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda @tegv ve @AdimAdimAAO ile "Mardin’e Koş Eğitime Koş” projesinde yer alarak çocuklarımızın eğitimini desteklemek için bir kez daha iyilik peşinde koşuyoruz. Bize katılmak için ayrıntılar sitemizde: https://t.co/qla9mHVNy5

Türk Eğitim Derneği'nin “10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” kampanyası kapsamında düzenlenen Kariyer Koçluğu projesinde gönüllü görev alan ICF koçlarımıza ve bu anlamlı projede bize güvenen Türk Eğitim Derneği'ne teşekkür ederiz. @ted1928

Daha Fazla ...
390 Üye Bulundu
PCC  /  Kurumsal koçluk, Bireysel koçluk, Takım/grup koçluğu  /  İstanbul
ICF Üyesi  /  Bireysel koçluk  /  Ankara
ICF Üyesi  /  Bireysel koçluk  /  İstanbul
PCC  /  Kurumsal koçluk, Bireysel koçluk, Takım/grup koçluğu  /  Bursa
ICF Üyesi  /  Kurumsal koçluk, Bireysel koçluk, Takım/grup koçluğu  /  İzmir
ICF Üyesi  /  Bireysel koçluk  /  İstanbul
PCC  /  Kurumsal koçluk, Bireysel koçluk, Takım/grup koçluğu  /  Ankara
ICF Üyesi  /  Bireysel koçluk  /  İstanbul
ICF Üyesi  /  Bireysel koçluk, Takım/grup koçluğu  /  İstanbul
ICF Üyesi  /  Kurumsal koçluk, Bireysel koçluk, Takım/grup koçluğu  /  İstanbul
ACC  /  Kurumsal koçluk, Bireysel koçluk, Takım/grup koçluğu  /  Antalya
Kapat
*
*
Top