ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız
Ara
Close this search box.

Giriş Yap

Diğer Sayfalar

Başarılarımız

Gift of Coaching Portfolio Award 2019

ICF Vakfı’nın her yıl düzenlediği ve topluluklarında ve dünyada fark yaratan gönüllü koçluk projelerini ödüllendirdiği “Gift of Coaching Awards”ta 3 projeden oluşan portfolyomuz ile “2019 Yılı Onur Ödülü”nü kazanmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Ödül portfolyomuzda yer alan 3 projemizle, toplumumuzun 3 temel taşına, kadınlarımıza, öğretmenlerimize ve gençlerimize koçluk hizmeti sunduk.

Projelerimizi birlikte gerçekleştirdiğimiz değerli sivil toplum kuruluşlarımız olan ÇYDD, ÖRAV ve TED’e ve projelerimize katkı sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Gift of Coaching Award 2016

ICF Vakfı’nın her yıl düzenlediği ve topluluklarında ve dünyada fark yaratan gönüllü koçluk projelerini ödüllendirdiği “Gift of Coaching Awards”ta, Gençlerle El Ele projesi ile “Onur Ödülü”ne layık görüldük. 2007 yılından bu yana devam eden projemizi birlikte gerçekleştirdiğimiz değerli sivil toplum kuruluşumuz ÇYDD’ye ve projelerimize katkı sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Chapter Recognition Award 2016

“Chapter Recognition Award”, ülkelerin yıllık faaliyet raporlarına ve ICF’in yüksek performanslı ülkeler için belirlediği kriterlere göre verilir. ICF Türkiye olarak 140’tan fazla ülkeden 250’yi aşkın ICF kuruluşu arasında Mükemmellik ve İlham Vericilik takdirini kazandık ve 2016 yılı “Chapter Recognition Award” ödülüne layık görüldük.

Local Spirit, Global Presence Community Activism Award 2010 Endeavour Projesi

Local Spirit, Global Presence Community Activism Award 2008 Gençlerle El Ele Projesi

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.