ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

Yanındayız Atölyeleri #4

Üyelere Özel İçerik

İçeriği görüntülemek için giriş yapınız

Konu: Yanındayız Atölyeleri #4 – Lewis Derin Demokrasi ile Takım Fasilitasyonu

Konuk: Zeynep Evgin Eryılmaz, MA, MCC – Yönetici ve Takım Koçu Gestalt Koçluk Programı ve Lewis Derin Demokrası Eğitmeni

Format: Zoom Toplantı

Tarih : 08/05/2024

Saat : 20:00 – 22:00

CCU: Kaynak Gelişimi kategorisinde 2 CCE değerindedir.

Kontenjan: 500 kişidir. ICF Türkiye üyeleri için katılım ücretsiz, üye olmayanlar için 500 ₺(KDV Dahil)’dir. Başvuru sırasına göre kayıt alınacaktır.

Kayıt : Aşağıdaki butona tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

Etkinlik Hakkında

Lewis Derin Demokrasi, herkesin sesinin duyulduğu, farklı görüşlerin ve deneyimlerin değerli olduğu bir fasilitasyon yaklaşımıdır.

8 Mayısta gerçekleştireceğimiz webinarımızda ‘Zeynep Evgin Eryılmaz’ bizlerle birlikte olacak.

Lewis Derin Demokrasi takım fasilitasyonunun temel felsefesini, herkesin sesinin duyulmasının önemini, takım içi farklı görüşleri ortaya koyarak , karar alma süreçlerini hızlandırmayı ve ekibin üretkenliğini arttırmayı Zeynep Evgin Eryılmaz ile birlikte keşfedeceğiz.

Lewis Derin Demokrasi takım fasilitasyonu uygulaması ile tanışmak ve deneyimlemek istersen profildeki linke tıklayabilirsiniz.

Oturumumuz 2 CCE değerindedir. Katılımcılarımıza ayrıca katılım sertifikası verilecektir.

Zeynep Evgin Eryılmaz Hakkında

“Zeynep, 2008’de kurduğu, koçluk, danışmanlık ve eğitim şirketi İnspiro ile yöneticilere, takımlara ve şirketlere liderlik duruşu, iletişim, güven, olumlu ilişkiler ve yaratıcılık alanlarında destek olmaktadır.

Zeynep, 7500 saati aşkın bireysel ve takım koçluğu deneyimiyle Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF’ten MCC (Master Certified Coach) ünvanı alan ilk 10 kişiden biridir. Yaptığı mentorluklarla kendisinden sonra 16 deneyimli koçun da bu en yüksek koçluk ünvanını almasına katkıda bulunmuştur.

Yüzlerce takıma ve pek çok CEO ve üst düzey yöneticiye yönetici ve takım koçluğu vermiştir. Tayland, Endonezya, Brezilya, Amerika, Belçika, İsveç, Norveç gibi ülkelerde pek çok uluslararası takımla ve yöneticileriyle çalışmaları olmuş, eğitimler vermiştir.

Zeynep, 15 yılı aşkın süredir Gestalt Koçluk eğitiminin eğitimcilerinden biridir. Price Waterhouse Coopers’ın EMEA bölgesi liderlik gelişimi programı olan MyWay’in uluslararası eğitmenlerinden biri olarak seçilmiştir. Zeynep, aynı zamanda çatışmaları işbirliğine dönüştüren Deep Democracy eğitiminin Türkiye kurucularından ve uluslararası mentor ve eğitimcilerinden biridir.

Zeynep lisans eğitimini Boğaziçi Psikoloji’den, lisansüstü eğitimini de University of Southern California, Los Angeles’ta Communication Management bölümünden aldı.

European Graduate School’da 2 yıllık Dışavurumcu Sanat ile Değişim doktoroya giriş programını tamamlayan Zeynep, Istanbul, İsrail, Amerika, Kanada ve İsviçre’de Gestalt koçluğu, Gestalt takım ve grup koçluğu, Appreciative Inquiry, ORSC, Lewis Deep Democracy çatışma yönetimi ve Cem Şen, Zenergy ve Dr Joe Dispenza ile meditasyon eğitimleri almıştır.

İnspiro’yu kurmadan önce, Türkiye’nin çeşitli büyük uluslararası reklam ajanslarında, yaklaşık 10 yıl reklam yazarlığı yaptı. Pek çok yerli ve yabancı marka için 30’dan fazla televizyon reklamı, yüzlerce radyo ve basın kampanyası yarattı.

Zeynep evli, 2 kız ve bir toy poodle annesidir.”

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.