ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

Yanındayız Atölyeleri #3

Üyelere Özel İçerik

İçeriği görüntülemek için giriş yapınız

Konu: Yanındayız Atölyeleri #3 – Koçluğuma Süpervizyon Dokunuşu

Konuk: Gamze Acar Bayraktaroğlu – EIA, Master Yönetici ve Takım Koçu
ESIA, Akredite Koç Supervizörü

Format: Zoom Toplantı

Tarih : 24/04/2024

Saat : 20:00 – 22:00

CCU: Kaynak Gelişimi kategorisinde 2 CCE değerindedir.

Kontenjan: 500 kişidir. ICF Türkiye üyeleri için katılım ücretsiz, üye olmayanlar için 500 ₺(KDV Dahil)’dir. Başvuru sırasına göre kayıt alınacaktır.

Kayıt : Aşağıdaki butona tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

Etkinlik Hakkında

Profesyonel koçluk yolculuğunda her birimiz süpervizyon almanın gerekliliğini ve önemini biliriz.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından belirlenmiş ve tüm dünyada özenle üzerinde durulan profesyonel koçluğun etik ve standartları ile paralel olarak mesleğimizi icraa etmenin farkındalığı ile siz değerli üyelerimiz için Supervizyon serimizi başlatmanın heyacanı içerisindeyiz.

Koçluk yolculuğunuzda bugünden yarına kendi mesleki yetkinliğinize katkı sağlayacağına sonsuz inandığımız “Koçluğuma Süpervizyon Dokunuşu” serimizin konukları Akredite Süpervizyon Koçları olacak ve hem kendi deneyimlerinden hem de vaka örnekleri üzerinden paylaşımlar yaparak gelişime hizmet eden bir alan açacaklar.
İlk oturumumuzun konuğu EIA, Master Yönetici ve Takım Koçu ESIA, Akredite Koç Supervizörü Gamze Acar Bayraktaroğlu olacak.

“Koçluğuma Süpervizyon Dokunuşu” oturumlarımız kaynak gelişimi kategorisinde 2 CCE değerindedir. Katılımcılarımıza ayrıca katılım sertifikaları iletilecektir.

Gamze Acar Bayraktaroğlu Hakkında

Gamze Acar Bayraktaroğlu, 2004 yılından bu yana yönetici koçluğu yapmaktadır. 5000 saati geçen deneyimi ve koçluk/mentorluk mesleğinin yaptığı katkılardan dolayı EIA Master Koç ünvanı almıştır. Liderlik becerileri eğitimi, kurumlarda mentorluk ve koçluk kültürünü oluşturan danışmanlık hizmetleri vermektedir. “Yönetimde Koçluk Yaklaşımı” adında kitabı bulunmaktadır.

EMCC Global’de koç değerlendiricisi ve 8 yıldır supervizor olarak akreditedir. 15 yıldır Takım koçluğu yapmakta, 2023 yılında da Takım Koçluğu supervizörü olarak portföyünü genişletmektedir. ICF onaylı iki eğitim tasarlamış ve vermektedir. Motiva Uluslararası Eğitim ve Koçluk Hizmetlerin, 2007 yılında kurmuş, Capital 500 ‘deki 150 firma ile çalışmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.