ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

Umuda Yeniden Bağlanma Buluşmaları #10

Konu: Umuda Yeniden Bağlanma Buluşmaları #10

Moderatör:
Çakır Dilek Yunar – ICF Türkiye Başkan Yardımcısı

Format: Zoom Toplantı

Tarih : 15/11/2023

Saat : 20:00 – 21:30

Kontenjan: 100 kişidir. Herkese açıktır. Başvuru sırasına göre kayıt alınacaktır.

Kayıt : Aşağıdaki butona tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

Merhaba,

Umuda Yeniden Bağlanma buluşmalarımıza 10. su ile devam ediyoruz. Cumhuriyet’imizin 100.yıl kutlamalarına devam ettiğimiz bu anlamlı günlerde Umuda Yeniden Bağlanma buluşmamızı “Cumhuriyet Özel” olarak tasarladık. Mustafa Kemal Atatürk’ün “Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiç bir zaman umudumu kaybetmedim” sözü buluşmamızın hareket noktası olacak. Sizleri Cumhuriyet’imizin 100.yılını bir de aktif umut felsefesi ile deneyimlemeye davet ediyoruz.

Şimdiye kadar bu buluşmalara katılanlardan birbirinden farklı ve çok değerli geri bildirimler aldık. Bu defa “Cumhuriyet Özel” odağımızla birlikte neler deneyimleyeceğimizin merak ve heyecanındayız.

İki konuda sizi özellikle bilgilendirmek isteriz:

  1. Buluşmanın başlangıcında 10-15 dakika kadar açılış aşamasını tamamladıktan sonra aktif umut sürecini uygulamaya geçiyoruz. Koçluk süreçlerimizde olduğu gibi bu uygulama da bütünsel bir süreç olup, başladıktan sonra gelen katılımcıları buluşmaya alamıyoruz. Bu yüzden başkaca buluşmalarımızdan farklı olarak zamanında gelmeniz önemli.
  2. Buluşmamızın ikinci ve ana aşaması süreci deneyimleme ve sürekli iletişimde olduğunuz bir süreç. Sadece izleyici kalabileceğiniz bir süreç değildir. Bu yüzden rahatlıkla iletişim kurabileceğiniz bir ortamdan bağlanmanızı önemle hatırlatmak istiyoruz.

15 Kasımda bambaşka bir deneyim yaşamak ve paylaşmak umudumuzla hepinizi bekliyoruz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.