ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

Eğitime Destek Geleceğe Yatırım

Toplumların eğitime ve eğitmenlere olan ihtiyacının değerini bilerek, ÖRAV (Öğretmen Akademisi Vakfı)’ nın değerli eğitmenlerinin emeklerini Koçlukla zenginleştirmek adına, sizleri yeniden bu güzel projenin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

“Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur.” sözüyle hareket ederek, 2024 yılında da ÖRAV eğitmenlerinin hayatlarında koçluk ile fark yaratmak ve geleceğimize katkıda bulunma hedefindeyiz.

Bu hedefle çıktığımız yolda, siz değerli koçlarımızın katkı ve katılımları ile 2019 yılında ICF Türkiye olarak ödül aldığımız projeden biri olan ÖRAV Eğitime Destek Geleceğe Yatırım Projemiz, bizleri bu yolda daha bir heves ve keyifle ilerlemek için cesaretlendirdi.

2014 yılından bu yana ÖRAV Eğitime Destek Geleceğe Yatırım projelerimizde gönüllerini ortaya koyarak, bizimle olan tüm koçlarımıza, verdikleri katkı için bir kez daha teşekkür ederiz.

Proje Kapsamı
Bu dönem projenin Ocak 2024 de başlamasını Mayıs 2024 de sonlanmasını hedefliyoruz.

Bu süreçte proje katılımcısı ÖRAV eğitmenlerine, ICF üyesi koçlar tarafından 5 adet ücretsiz koçluk seansı hizmeti verilecektir. Süreç sonunda, koç ve koçluk alan kişiler tarafından raporlaması yapılarak, projenin tamamlanması hedeflenmektedir. 5 Seans sonunda koç ve koçluk alan kişi süreci devam ettirmek isterlerse aralarında anlaşarak ilerleyebilirler.

Projeye katılmak isteyen üyelerimizden oluşacak gönüllü koç başvuruları ÖRAV katılımcı eğitmenleri ile eşleştirilecektir.

Katılım Kriterleri

  • ICF Türkiye aktif üyesi olmak,
  • En az 60 saat ICF onaylı koçluk eğitimi almış olmak,
  • En az 50 saat koçluk deneyimine sahip olmak.
  • * Proje tanıtım toplantısına katılmak,
  • * Eğitim ve deneyim belgelerini sunmaya hazır olmak,

Projemize katkı yapacak tüm koçlarımıza emekleri için şimdiden teşekkür ederiz.
Birşen Ekici – İlknur Çavuşoğlu
Eğitime Destek Geleceğe Yatırım Proje Liderleri

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.