ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

Umuda Yeniden Bağlanmak #5

Konu: Umuda Yeniden Bağlanmak #5

Moderatör:
Çakır Dilek Yunar – ICF Türkiye Başkan Yardımcısı

Format: Zoom Toplantı

Tarih : 14/06/2023

Saat : 20:30 – 22:00

Kontenjan: 100 kişidir. Herkese açıktır. Başvuru sırasına göre kayıt alınacaktır.

Kayıt : Aşağıdaki butona tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

Umut ile nasıl bir ilişkiniz var? Özellikle içinden geçtiğimiz bu zorlayıcı günlerde.

İçinden geçtiğimiz durum ne olursa olsun, tepkimizi seçebiliriz. Ne tür tepki göstereceğimizi ise umut hakkında neler düşündüğümüz ve nasıl hissettiğimiz belirliyor. Umut ile ilişkinizi gözden geçirmeye davetlisiniz.

Kısaca umutsuzluğu ve pasif umudu aktif umuda dönüştüren bu son derece sade ve etkili çalışmaya katılmaya davet ediyoruz. Buna hepimizin, organizasyonların, toplumumuzun, dünyamızın ihtiyacı var.

Sizden tek ricamız bu zamanı kendinize ayırmanız, sürece konsantre olabileceğiniz ve iletişimde kalabileceğiniz şekilde katılım sağlamanız, not almak için yanınızda kağıt/kalem bulundurmanızdır.

Bu herkese açık etkinliğimize tekrar tekrar katılabilirsiniz. Nihayetinde her seferinde aktif umudun spiralinde farklı şeyler deneyimlersiniz.
Bu sefer ve çok sefer birlikte olmak dileğimizle.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.