ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

Mesleki ve Etik Sohbetler #20

Webinar konusu : Mesleki ve Etik Sohbetler #20 – Yeni ICF Unvanlanma Sınavı

Konuşmacı:
Narınç Ataman, MCC, ICF Yönetim Kurulu Üyesi
Oya Fadıloğlu, ACC, ICF Yönetim Kurulu Üyesi

Moderatör: Filiz Gündoğdu, PCC, ICF Yönetim Kurulu Üyesi

Tarih : 03/05/2023

Saat : 20.00 – 21:00

Katılımcı kapasitesi: 100 kişi

Katılım ücretsizdir.

Yeni ICF Unvanlanma Sınavı ile neler değişti?
Yeni sınavda nelere dikkat etmeli?
Yeni sınava nasıl hazırlanacağız?
Yeni sınava hazırlanmak isteyen herkes için bir buluşma…

Narınç Ataman, MCC

Narınç Ataman 19 yıl kamu ve özel sektörde eczacılık yaptıktan sonra AB, Uluslararası İlişkiler ve Kadın Araştırmaları uzmanı olarak Kültür Bakanı Danışmanı, Kadının Statüsü ve Sorunları Genel Müdürü, TBMM CEDAW Araştırma Komisyonu Raportörü, Devlet Bakanı Danışmanı olarak görev yaptı. Bu görevleri sırasında BM ve Avrupa Konseyi kadın-erkek eşitliği komisyonlarında Türkiye delegesi olarak yer aldı. Dünya Bankası, AB ve UNDP kaynaklı bir çok projeyi yönetti. TRT’nin kamu yayıncılığı ilkesine bağlı olduğu dönemlerde, Aynanın İki Yüzü, Sesimi Duy ve Zamane programlarına proje tasarımı, danışmanlık ve kolaylaştırıcılık yapmıştır.

2004 yılında NLP ve Profesyonel Koçluk alanına giren Ataman, halen Ataman Coaching bünyesinde bireylere ve kurumlara koçluk hizmeti, eğitmenlik, mentorluk yapmakta ve Denge Merkezi bünyesinde eğitmenlik, süpervizörlük ve mentorluk hizmeti sunmaktadır. Dönüşümsel Lider Koçluğu ile Kurumsal ve İlişki Sistemleri Koçluğu konularında uzmanlaşmıştır. ICF MCC unvanlı bir profesyonel koç olan Ataman, koçluk mesleğinin sağlam temeller ve yetkinliklerle yarınlara taşınması, gelişmesi yönünde etik konusunun önemine inanmakta ve ICF Türkiye 2022-2024 dönemi Disiplin Kurulu üyeliği çerçevesinde gönüllü hizmet sunmakta ve ayrıca ICF Assessor ve Mentor olarak çalışmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.