ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

Ege Bölge Toplantısı – Koçlukla Gelen Esenlik

Konu: Ege Bölge Toplantısı – Koçlukla Gelen Esenlik

Konuk: Ece Sueren Ok – Wellbeing At Work- Danışman

Moderatör: İlkay Öğrenci, PCC, ICF Türkiye Ege Bölge Temsilcisi, Moderatör

Tarih : 31/05/2022

Saat : 19:00 – 20:30

Katılım: Ege Bölgesindeki Koçlara Açıktır.

Kontenjan: 100

Kayıt için toplantı linki :

Aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

Etkinlik Hakkında

Esenlik / wellbeing kişinin varolan yaşam kalitesi ve sağlığından dolayı kendini birçok boyutta iyi hissetmesidir.

Bu toplantıda sürdürülebilir esenlik yolculuğunda koçlar olarak alet çantamızı nasıl zenginleştiririz konusuna değineceğiz. Aynı zamanda Esenlik/ wellbeing in 8 boyutunda bireysel aksiyon adımları için hangi araçları kullanabileceğimize de bakacağız.

  • Esenlik Nedir ve Boyutları
  • PERMA modeli
  • SCARF
  • Dayanıklılık
  • Yapmak ve Olmak

başlıklarına değinilecek webinar’da koçlar aynı zamanda pratikte karşılaştıkları konuları da sorma fırsatı yakalayacaklar.

Ece Sueren Ok Hakkında

Bireysel ve Kurumsal Koçluk, Bireysel ve Kurumsal Wellbeing, Organizasyonel Gelişim, İşveren Markası, İşveren Bağlılığın artırılması ve rekabet stratejileri ile yeteneğin ilişkilendirilmesi konuları ile ilgilenen Ece Sueren Ok 1992 yılından beri çalışma hayatının içindedir. IK kariyerinin yanı sıra spor yaşamını da devam ettirmiştir. Martı Dergisi yazarı, Aryawomen Yatırım platformu İzmir Bölge Eşbaşkanı olan OK, 2023-2025 dönemi PERYÖN EGE Yönetim kurulu Başkanıdır. Şimdi ve gelecekte daha iyi bir iş yaşamı için gönüllü olarak çalışmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.