ICF Türkiye’ye Nasıl Üye Olurum? Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Çalışma Kurulları Başvuru Formu için Tıklayınız

8 Mart Dünya Kadınlar Günü – GÖNÜLLÜYÜZ

Konu: 8 Mart Dünya Kadınlar Günü – GÖNÜLLÜYÜZ

Konuşmacılar:
BizBizze Kadınlar için Fikir ve Destek Derneği
ÖRAV Öğretmen Akademisi Vakfı
UNICEF Turkish National Committee
TÜRK EĞİTİM DERNEĞİ (TED) Istanbul
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği
HAYAT SENDE Derneği Gençlik Akademisi
TÜRGÖK Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı
TOG – Toplum Gönüllüleri Vakfı
ANGİKAD – Girişimci İş Kadınları Derneği
JCI – Junior Chamber International
GELECEK DAHA NET Gençlik Platformu
TSKF – Türkiye Soroptimist Kulüpleri Federasyonu

Moderatör:
Yunus Emre Şentürk
UPKD / ICF Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı

Tarih : 08/03/2023

Saat : 20:00 – 22:00

Format: Zoom Toplantı

Kontenjan: 500 kişidir. Katılım herkese açıktır.

Kayıt: Aşağıdaki butona tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

Zamanın ruhu, deprem ve etrafındaki ihtiyaçlarımızdan oluşuyor. Göçenlerimize rahmet, depremden hasar gören tüm canlara şifa diliyoruz. Acımız taze ve yasımız sürerken, yaraları sarma niyet ve çalışmalarımız, dayanışma ve gönüllülük seferberliği ile devam ediyor.

Tüm bu yaşadıklarımızın rehberliğinde, her geçen gün daha da fazla idrak ediyoruz ki GÖNÜLLÜLÜK bugünün ve yarınlarımızın en temel ihtiyacı ve gücü. İşte bu yüzden bu sene, güç birliği ile hareket ettiğimiz değerli STK’larımızın, değerli temsilcileriyle, Dünya Kadınlar Gününde birlikte ”Gönüllülük” konusuna odaklanalım istedik.

Amacımız, gönüllülük kavramına/ruhuna dikkat çekmek, bu konuya olan ilgi ve motivasyonu artırmak. Birbirine yardım etmenin, içinde yaşadığımız toplumla ilgili farkındalık geliştirip el ele bir fayda yaratmanın kıymetini ancak sizlerle birlikte bir ses olarak aktarabileceğimizi düşündük. Dayanışmayı daha organize ve sürekli kılabilmek ve bu uğurda çaba sarf eden gönüllülerimizin sayısını arttırabilmek için kendi yolculuklarımızı insanlarla paylaşmanın etkili olacağı inancındayız.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.