by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: Yaşam Ağacımızı Süslemek

Konuşmacı: Çiğdem Eren Kiziroğlu – İletişim Danışmanı ve Yönetici Koçu

Moderatör:
Birsen Turhan – ACC
Şeyma Mutlu Şekeroğlu – Profesyonel Koç, Psikolog

Format: Zoom Toplantı

Tarih : 28/12/2022

Saat : 19:00 – 22:00

Kontenjan: 25 kişidir. Sadece ICF Türkiye üyelerine açıktır. Başvuru sırasına göre kayıt alınacaktır.

Kayıt : Aşağıdaki butona tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

Yeni Yılı karşılamaya hazırlandığımız bu günlerde yaşamını bir ağaç gibi düşünüp bütünsel yaklaşımla ona yeniden bakarak hayatı kutlamaya var mısınız?
Dışavurumcu sanat eşliğinde, müzik içerikli etkinliğimizde keyifli sohbetlerle zenginleşmek ve “”Yaşam Ağacımızı Süslemek”” için buluşuyoruz.
ICF Akdeniz Bölge Temsilciliğinin katkılarıyla hazırlanan etkinliğimize üye koçlarımızı bekliyoruz.
Gelirken renkli kalemlerinizi ve A3 kağıdınızı yanınızda getirmeyi unutmayın.

Çiğdem Eren Kiziroğlu Hakkında

1979 Ankara doğumlu Çiğdem Eren Kiziroğlu, 2000 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuş, 2002 yılında New York Fordham Üniversitesi’nde Finans ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans yapmıştır.

Kariyerine 2003 yılında Finansbank’ta başlayan Kiziroğlu, önce İstanbul Genel Müdürlük’te Kurumsal Pazarlama bölümünde çalışmıştır. Ardından TEB Portföy Yönetimi ve Credit Suisse gibi kurumlarda özel bankacılık ve pazarlama alanlarında kariyerini sürdürmüştür. 2009-2012 yılları arasında Amsterdam’da Akbank NV ve BNP Paribas TEB NV kurumlarında Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 2012’de 12 yıllık bir aranın ardından, ailevi sebeplerden ötürü Ankara’ya geri dönen Kiziroğlu, annelik yolculuğunun eşiğinde kariyerinde değişikliğine giderek 2012-2018 yılları arasında Türkiye Müteahhitler Birliği’nde Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapmıştır.

Çiğdem Eren Kiziroğlu, kurumsal kariyeri boyunca, sektör fark etmeksizin, her zaman insan ilişkilerini ve iletişimi işinin odağında tutmuştur. Tüm bu deneyimleriyle birlikte dünyanın farklı kentlerinde yaşarken edindiği vizyonu daha ileri taşımak amacıyla, 2015 yılından itibaren kişisel gelişim alanında çeşitli eğitim programlarına katılmıştır. 212 Derece Coaching&Training Akademi’de “”Profesyonel Koçluk””, “”Takım Koçluğu”” ve “”Eğiticinin Eğitimi””, Flow Coaching International’da “”Ebeveyn Koçluğu Eğitimi””, Optimal Koçluk’ta “”Koçlukta Tamamlayıcı Varoluş Yaklaşımı””, “”NLP Teknikleri ve Oyunları”” ve “”Enneagram”” alanlarında eğitimler almış ve Dost Can Deniz liderliğinde verilen “”Yönetici ve Lider Koçluğunda Ustalık”” programını tamamlamıştır. 2016 yılından bu yana da aktif olarak iletişim danışmanlığı ve yönetici koçluğu yapmaktadır.

Evli ve bir çocuk annesi olan Kiziroğlu’nun, bugüne dek T24 internet gazetesinde köşe yazıları, çeşitli seyahat dergilerinde gezi yazıları, karma kitaplarda öyküleri yayımlanmıştır.