by ICF Türkiye ICF Türkiye

Üyelere Özel İçerik

İçeriği görüntülemek için giriş yapınız

Konu: Total Wellbeing ve Nefes İlişkisi

Konuşmacı: Ebru Şinik

Tarih : 06/01/2021

Saat : 18.30-20:00

Katılımcı kapasitesi: 500 kişi (Zoom)

Katılım Ücretsizdir

Kayıt : Aşağıdaki butona tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

EBRU ŞİNİK HAKKINDA

Wellbeing Uzmanı, Ayurveda Eğitmeni ve Bütünsel Sağlık Yazarı  / Chopra Teacher

 Ebru Şinik, Yükselen Çağ  Wellbeing Merkezi’nin kurucusu, lider  danışman ve eğitmenlerinden olup, yüzyılımızda Bütünsel Sağlık ve Beden-Zihin Tıbbı’nın en güçlü öncülerinden olan ünlü doktor, yazar ve filozof  Dr. Deepak Chopra’nın öğrencisi ve  California’da bulunan Chopra Center  eğitmenlerindendir.

Şinik, Yükselen Çağ’ın kuruluş amacını; “Hayatlarımızı daha sağlıklı, daha enerjik, daha huzurlu, daha mutlu ve  neşe içinde bir farkındalık hali ile yaşamamızı sağlayıcı,  bilimsel altyapılı kadim koruyucu tıp protokollerinin günlük rutine kolaylıkla eklenerek, genel yaşam kalitesinin yükselmesini sağlamaktır” diye özetlemektedir.

Gedik Üniversitesi çatısı altında Türkiye’deki ilk Wellbeing Uzmanlık Sertifika Programını yürüten Şinik, Mind-Body Medicine çerçevesinde  Bünye Dengeleyici Ayurvedik Kişisel Bakım Ürünleri de geliştirmiştir.

Şinik,  “İyi Ol, Mutlu Ol” sloganı çerçevesinde  “ Kişisel ve Kurumsal Wellbeing Programları” yürütmekte ve yaşam kalitesini yükselten kadim bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin pratik yollarını paylaşmaktadır.

Genleriniz Kaderiniz Değildir”,  Nefeste Saklı Hayatve  “Ebru Şinik’den Bütünsel Detoks Önerileri isimli üç kitabı, yıllık “Wellbeing Ajandası”  ve “Gündelik Yaşam için Kadim Nefes Teknikleri” isimli eğitim DVD’si olan Şinik, ayrıca Şahsa Özel “Bütünsel Sağlık, Wellaging ve İş&Yaşam Dengesi” konularında danışmanlık vermektedir.