by ICF Türkiye ICF Türkiye

Tarih : 02/12/2020

Saat : 18.30-20:00

Katılımcı kapasitesi: 500 kişi (Zoom)

Katılım Ücretsizdir

Kayıt : Aşağıdaki butona tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

HALE CANEROĞLU

Hale Caneroğlu, 1974 Almanya doğumlu. Samsun Anadolu Lisesi’nin ardından Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Sinema Televizyon bölümünden mezun oldu ve New York ABD’de oyunculuk eğitimleri aldı.

2004 yılında Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı Yaprak karakteri ile tüm Türkiye’nin beğenisini kazanan Hale Caneroğlu, yaklaşık on sene kadar farklı dizilerde yer aldı, bir albüm çıkardı ve çok sayıda konser verdi. Caneroğlu ayrıca bu dönemde Galatasaray Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesi’nde müzikal oyunculuk eğitimleri verdi.

2004 yılının başında, kendi hayatını dönüştürmek ve mutlu olmak için kişisel gelişim dünyası ile tanıştı. Bugüne 700 saati geçen bir eğitim süreci geçirdi.

Caneroğlu 2016’da HEAL YOUR LIFE öğretisinin hem Lisanslı Workshop Liderliği hem de Lisanslı Yaşam Koçluğu ve Kurumsal Eğitmen eğitimlerini; 2017’de de Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı DALE CARNEGİE  İŞ KOÇLUĞU eğitimini tamamladı. 2018’de Harvard Profesörü Shawn Achor’ın NY Times en çok satanlar listesindeki, iş hayatında mutlu olabilmek için gerekli prensip ve taktikleri bilimsel temellere dayandırarak anlattığı, MUTLULUK AVANTAJI kitabının “TURUNCU KURBAĞA” (The Orange Frog) eğitmen eğitimini, 2019’da Mindfulness eğitimi ve 2020’de Yale üniversitesinin Science of Well-Being  eğitimini tamamladı. Şu anda da Pennsylvania Üniversitesinin Pozitif Psikoloji Sertifikasyon Eğitimini almakta.

Herkesin kendi mutluluğu ve hayallerini yaratma potansiyaline sahip olduğuna inanan Hale Caneroğlu, temas ettiği tüm insanlara yeni bakış açıları kazandırarak potansiyallerine ulaşmayı ve mutlu olmayı öğretmeyi kendine hayat amacı olarak seçti. Kendi mutluluğunu yaratan Caneroğlu, herkesin bunu öğrenmesini hedefliyor. Ülkesi ve dünyadaki bakış açısını pozitife çevirmeye ve mutlu bir geleceğe olan umudu güçlendirmek amacıyla SEN DEĞİŞ DÜNYAN DEĞİŞSİN’i kurdu ve kısa sürede bir çok kurumsal firmada (Akbank, Turkcell, Arçelik, vs…) çeşitli büyüklükteki gruplara eğitimler vermeye başladı. SEN DEĞİŞ DÜNYAN DEĞİŞSİN başlıklı TEDx’te konuşması 2,5 milyon izlenmeye ulaşarak Türkiye Youtube’ın  1 numaralı kişisel gelişim videosu oldu. 2019 Eylül ayında çıkan kitabı “Mutluluk Virüsü- Dikkat kitapla bulaşır!” 10. baskıya ulaştı.

Evli ve iki çocuk annesi olan Hale Caneroğlu, İngilizce, Fransızce ve Almanca dillerini ileri seviyede konuşmaktadır.