by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: RETROSPEKTİF 2020 – 2022

Tarih: 02/02/2021

Saat: 18:30-20:00

Katılımcılar: ICF Türkiye Yönetim Kurulu

Kontenjan: 500

Webinar formatındaki etkinlik için aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırmanız beklenmektedir.

2020-2022 dönemi ICF Türkiye Yönetim Kurulu görevini gururla devretmeden önce son webinarımızda sizlerle olmanın keyfini bir kez daha yaşamak istiyoruz.

Keyifle geçen zorlu bir dönemi bitirirken, 2 Şubat’ta ICF Türkiye Yönetim Kurulu olarak yarattığımız faydanın devamını sağlamak adına, yeni dönem çalışanlarına ilham vermek ve geçmiş dönemde bizlerle birlikte canla başla ve can-ı gönülden çalışan tüm çalışma kurullarına, bizlere bu fırsatı veren yol arkadaşlarımız sizlere, katkılarınızdan dolayı teşekkür etmek ve kucaklaşmak istiyoruz.

Mesleğimize verdiğimiz emeğin ve desteğin bitmeyeceğine ve bununla birlikte bu yeni dönemde yeni bir bakış açısıyla çalışacak yaratıcı ve gönüllü çalışma arkadaşlarımıza hep birlikte alan açmanın önemli olduğuna inanıyoruz.

Siz üyelerimizle geçen bu 2 yıl bizlere inandıklarımızı hayata geçirme, fayda yaratırken bolca öğrenme ve paylaşma, harika bir takım oyunu ile yenilikçi ve etkin bir dolu projeyi hayata geçirme, birçok meslektaşımıza dokunma ve onların dokunmak istediklerine alan açma, fırsat yaratma şansı tanıdı. Bütün bunlar için görevimize ve sizlere minnettarız.

İyi ki varsınız ve iyi ki bu mesleğe gönül vermişiz, iyi ki bir aradayız.

Bizler öğrendiklerimizi ve sahip olduklarımızı bu önemli mesleğe katkı sağlamak adına her daim paylaşmaya devam edeceğiz. Ve yeni dönemde ICF Türkiye ailesine liderlik edecek yeni ekibe şimdiden başarılar diliyor ve her daim yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Ve elbette siz değerli üyelerimizle dev bir takım olduğumuz farkındalığı ile desteğe hep açık olacağız.

Gelin bu son webinar buluşmasını bir kutlamaya, ICF Türkiye üyeleri olarak birlikteliğimizi taçlandıran bir seremoniye dönüştürelim.

Yürekten sevgilerimizle