by ICF Türkiye ICF Türkiye

Üyelere Özel İçerik

İçeriği görüntülemek için giriş yapınız

Etkinlik Adı: Pollyanna Mutlu muydu?
Konuşmacı:
Nazlı Kılan Ermut, Profesyonel koç, İK Danışmanı, Yazar
Yer: Webinar
Tarih: 25 Mart 2020
Saat: 18:30 – 20:00
Katılım: Ücretsiz
Kontenjan: 100 Kişi

İçinden geçtiğimiz bu zor zamanlarda biz ve bir olmayı,sizlere yakın olarak, dayanışma halinde bu süreci geçirmeyi hedefliyoruz.

Düzenleyeceğimiz etkinlikler ile hem duygusal dayanıklılığımızı hem de becerilerimizi ve yetkinliklerimizi artırmaya odaklanıyoruz.

Bu doğrultuda ICF Türkiye olarak her çarşamba sizlere özel düzenlenen webinarlarımızda buluşmaya devam edeceğiz.

25 Mart 2020 saat 18.30 – 20.00 arasında;

“Pollyanna mutlu muydu?”adlı kitabında

“Mutlu olmak,tahmin edemeyeceğimiz kadar basit.Ama o kadar basit ki,eğer bunu fark edemezsek,inanamayacağımız kadar da zorlaşabilir.Bir bakalım acaba mutluluğun zorluğu gerçekten basitliğinde mi saklı ?”

sorusunu yanıtlayan,

ACC koç, İK Danışmanı ve yazar Nazlı Kılan Ermut bizlerle olacak.

Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecek ücretsiz webinarımıza aşağıdaki link üzerinden bağlanabilirsiniz.

 Nazlı Kılan Ermut – Profesyonel Koç, İnsan Kaynakları Danışmanı, Yazar

1988 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde lisans programını bitirdikten sonra, 1991 yılında yine aynı bölümde para politikaları alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Bir süre akademik görevde bulunduktan sonra İnsan Kaynakları alanında çalışmaya başlamış ve uzun yıllar çok uluslu firmalarda İnsan Kaynakları alanında yöneticilik yapmıştır.

2012 yılından beri kendi şirketi Agrega Danışmanlık’ta insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı yapmakta ve kurumsal koçluk alanlarında çalışmalar yürütmektedir.

İş alanında düzenlediği eğitim programlarının yanı sıra, kurumlarda ve bireylerde mutluluk üzerine eğitim ve seminerler düzenlemektedir.

Sahip olduğu deneyimlerini, sosyal sorumluluk projelerine aktarmak amacıyla, gönüllü koçluk ve mentorluk projelerine destek vermektedir. PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği İç Anadolu Şubesi Üst Kurul üyesidir.

Çalışma alanlarındaki konulara yönelik yazılarını kendi bloğunda ve Harvard Business Review Türkiye Blog‘da paylaşmaktadır. Mutlulukla ilgili deneyim ve birikimlerini derlediği Pollyanna Mutlu muydu? isimli kitabı Ocak 2020’de Artemis Yayınları tarafından yayınlanmıştır.

Evli ve iki çocuk annesidir.