by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: Koçluğa Dair Buluşmalar #9 – Pandemi Sonrası Yeni Dinamiklere Hazırlanmak ve Koçluk

Konuşmacı: Serhan Kuseyrioğlu, MCC

Moderatör:
Çakır Dilek Yunar, ICF Türkiye Başkan Yardımcısı
Oya Fadıloğlu, ACC, ICF Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi

Tarih: 20/04/2022

Saat: 18:00-19:30

CCEU: 1,5 CCEU – Kaynak Gelişimi

Katılım: Etkinlik herkesin katılımına açıktır.

Kontenjan: Kontenjan 500 kişi ile sınırlıdır.

Aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

“Kurumlar ve bireyler pandemiyle birlikte ortaya çıkan yeni çalışma koşullarına, değişen iş yapış şekillerine nasıl uyum sağlayabilirler? Bireysel ve kurumsal dinamiklerle sağlıklı bir şekilde var olabilmek için hangi becerilere ihtiyaç duyabilirler? Sürdürülebilir iş ve yaşam tatmini için anahtar kavramlar nelerdir? Tüm bunları MCC unvanlı koç Serhan Kuseyrioğlu’nun anlatımıyla dinlemeye hazır mısınız?

Üst Düzey Yönetici, Liderlik ve Takım Koçu olan Serhan Kuseyrioğlu, aynı zamanda CTI’ın uluslararası eğitmenlerindendir.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra, Columbia Üniversitesinde Ortodonti ve New York Institute of Technology’de MBA eğitimleri almış olan Serhan Kuseyrioğlu, Türkiye’ye döndükten sonra ilaç sektöründe pazarlama ve satış alanında farklı pozisyonlarda çalışmıştır. Profesyonel yöneticiliği ve liderliğini geliştirmek için profesyonel yaşamı boyunca farklı koçluk, liderlik ve kişisel gelişim programlarına katılmış, devamında profesyonel yöneticilikten ayrılarak ortakları ile birlikte ölçme, değerlendirme ve gelişim programları alanında faaliyet gösteren Elemental Value şirketini kurmuştur.

Co-Active Koçluk ve Liderlik eğitimine ek olarak, NLP, Ericksonian Hypnotherapy, Council Guide Training, Strozzi Somatic Embodied Leadership, Immunity to Change, Optimum Denge Modeli, Adler, Gestalt, TCI ve ORSC programlarının farklı eğitimlerini dünyanın farklı yerlerinde tamamlayan Serhan Kuseyrioğlu, tüm bu modellerin birey gelişimine katkısını çalışmalarında deneyimlemektedir.

Halen CTI Türkiye temsilcisi Elemental Value’nun Yönetici Ortağı olan Serhan Kuseyrioğlu, kurumlara yönelik gelişim programları tasarlayarak liderlik yetkinliklerinin gelişimi üzerine çalışmaya devam etmektedir. Kuseyrioğlu, TI’ın global eğitmenlerinden biri olarak Türkiye’de ve yurt dışında ICF Akredite Co-Active Koçluk programlarında eğitmenlik yapmakta ve daha iyi bir yaşam için çok önemli olduğunu düşündüğü Co-Active becerilerin yayılması için çalışmaktadır.”