by ICF Türkiye ICF Türkiye

Webinar konusu : Mindfulness ve koçluk

Açıklama: Bir koç olarak Mindfulness’ı koçluk varlığımızda nasıl kullanıyoruz?

Konuşmacı : Zeynep Balcı

Tarih : 27/05/2020

Saat : 18.30 – 20:00

Katılımcı kapasitesi: 500 kişidir.

Katılım Ücretsizdir

MINDFULNESS VE KOÇLUK  HAKKINDA

Zeynep Balcı, Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans ve Eğitimde Psikolojik Hizmetler YL mezunudur. 1999’dan beri Akademik Psikoloji çatısı altında koç, eğitmen, danışman, mentor ve supervizör olarak çalışmalarını yürütmektedir. ICF PCC ve EMCC ESQA-European Supervision Qualty Award unvanına sahiptir.

Kurucu üye olarak içinde yer aldığı ICF Türkiye’nin 3 dönem Yönetim Kurulu üyesi olmuş, mesleğin en üst kalitede ve etik standartlarda sürdürülmesini aktif katkı sağlamaya devam etmektedir. ICF “Yerel Ruh, Küresel Duruş” ödülünü kazanan “Gençlerle El Ele” koçluk projesinin ilk lideridir. Balcı hayat yolculuğunda anın tadını çıkaran içten bir öğrenci, samimi yol arkadaşı, potansiyelini en etkin kullandığı mesleği yapan bir koç olmayı niyet eden biridir.

Son zamanlarda odaklandığı konular Mindfulness, Sanat ile İfade, Öz-Şefkat, Yazı ile Şifa, Koçlukta Yaratıcı Araçlar’dır. En çok öğrendiği sistem, Ali ve Ömer’in annesi, Murat’ın eş olarak içinde bir takım üyesi olarak bulunduğu ailesidir.