by baris baris

Webinar Konusu : Kültürler Arası Koçluk

Konuşmacı: Souzan Bachir MBA, PCC, ORSCC / Koç, Yazar, Eğitmen

Tarih: 21/10/2020

Saat: 18.30-20.00

Teknoloji ve bilgi çağında sınırların kalmadığını net bir şekilde gözlemliyoruz. Gerek iş hayatında gerek özel hayatta farklı kültürlerle içi içeyiz.

Bizler de hem bireysel anlamda  hem de koçluk kimliğimiz altında yaptığımız işlerle ilgili global sınırlara çoktan dayandık ve/veya dayanmak üzereyiz.

Yepyeni mecralarda sürekli ve yeniden öğrenmenin keyfini çıkarıyoruz.

Bu yeni öğrenmeler hepimizi kendi konfor alanlarımızdan çıkarıp, sınırlarımızı genişletmeye doğru sürüklerken, ICF Türkiye olarak siz meslektaşlarımızı, bizden birinin bu konudaki tecrübesiyle buluşturmak istedik.

Sayın Bachir ICF Global nezdinde diğer ülkelerde de yaptığı konuşması ile bizlerle birlikte olacak, hep birlikte Kültürler arası Koçluk’u konuşacağız.

Souzan Bachir

Souzan Bachir, Türkiye ve yurtdışında çokuluslu firmalara Takım ve Yönetici Koçluğu Çalışmaları, .çalışan ve müşteri bağlılığı ve Liderlik programları düzenlemektedir.

International Coach Federation Türkiye Derneğinin Başkan Yardımcısı görevini yapmıştır ve halen derneğin üyesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mezunlar Derneği, Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD), ve International Women of Istanbul üyesidir.

Kasım 2016 yılında ‘’Your Destiny belongs to You’’ kitabı dijital olarak yayınlandı ve Uluslararası Çok Satanlar listesine girmiştir. 2018 yılında kitap Türkçe’ye ‘’Hayatının Yazarı Sensin’’ adı altında tercüme edilmiştir.