by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: Koçun Karakterinin Koçluk Sürecindeki Rolü

Konuşmacı: Dan M. Krull, Liderlik Geliştirme Uzmanı

Moderatör: Esra Miller, PCC / ICF Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi

Simultane Tercüman: Desire Cannon Canbaz, ICF Türkiye Pazarlama, Dijital ve Sosyal Medya Kurulu Üyesi

Tarih: 06/04/2022

Saat: 19:00-20:30

Katılım: Etkinlik herkesin katılımına açıktır.

Kontenjan: Kontenjan 500 kişi ile sınırlıdır. Etkinlikte İngilizce- Türkçe simultane çeviri yapılacaktır.

Aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

Liderlik, takım koçluğu, yönetici koçluğu ve yönetsel gelişim alanlarında uzman olan Dan M. Krull 6 Nisan saat 19:00’da ICF Türkiye üyeleriyle buluşuyor!

Koçun karakterinin koçluktaki rolü üzerine derinlemesine bilgi alacağımız bu webinara katılıp simultane çeviri eşliğinde değerli konuğumuzun paylaşımlarını dinleyebileceksiniz. Hedef belirleme, kişilerarası iletişim becerileri geliştirme ve hizmetkâr liderlik kavramları üzerine çalışmaları olan Krull’dan koçun motivasyonunu ve özgünlüğünü ortaya koyması için neler yapabileceğine dair pratik bilgiler edineceğiniz bu etkinliğe katılımınızı heyecanla bekliyoruz!

Dan M. Krull 1987’de Colorado Eyalet Üniversitesi’nde Matematik Bölümünden mezun olduktan sonra Azusa Pasifik Üniversitesi’nde Örgütsel Liderlik alanında yüksek lisans yapmıştır. Bu çalışmalarıyla eş zamanlı olarak Rus Dili ve Edebiyatı alanında uzmanlık eğitimleri de alan Krull, 1995- 2005 arasında, 10 yıl boyunca New Life Kırgızistan’da Ulusal Takım Liderliği yapan Dan Krull 2006’da hem Baku Roasting adlı şirketi hem de Azerbaycan Öğrenci Ağı’nı kurarak 2011’e kadar yöneticiliğini üstlenmiştir. 2012’de PACT Gelişim Grubu’nda takım liderliği yapmaya başlayan Krull, 2020 yılında Concordia Üniversitesi’nde aldığı yönetici koçluğu sertifikasyonuyla koçluğa adım atmıştır ve o zamandan beri Global Academy for Transformational Leadership şirketinde Yönetsel Liderlik Gelişimi’nin koordinatörlüğünü yapmaktadır. “Road Scholars: 20 Years of Getting Schooled by the Silk Road” ve “Take Your Business Elsewhere” adlı iki kitabı olan konuğumuz ikisi ikiz kız ikisi de oğlan olmak üzere dört çocuğu vardır.