by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: Koçlukta Öz Liderlik

Konuşmacı: Daniel Harkavy, Building Champions Kurucusu ve CEO’su

Moderatör: ICF Türkiye Yönetim Kurulu Üyeleri Esra Miller, PCC ve Serdar Samsun, ACC

Tarih : 01/06/2022

Saat : 19:00 – 20:00

CCEU kredisi: Kaynak Gelişimi kategorisinde 1 CCEU değerindedir.

Kontenjan: Kontenjan 500 kişiliktir. Herkesin katılımına açıktır.

Etkinlikte Desire Cannon Canbaz tarafından İngilizce- Türkçe simultane çeviri yapılacaktır.

Etkinlik Hakkında

Çeyrek asırlık liderlik gelişimi ve koçluk deneyimine sahip Daniel Harkavy 1 Haziran Çarşamba ICF Türkiye’nin konuşmacısı olacağı için çok heyecanlıyız. Her bir üyemiz ve Türkiye’de profesyonel koçluk yapmaya gönül vermiş herkes için eşsiz bir kaynak olacağına inandığımız webinarımızı lütfen takviminize not alın. Harkavy’nin “Keşkesiz’” adlı eseri Patrick Lencioni ,Tony Robbins, Dr, Henry Cloud, Dave Ramsey, Lysa Terkeurst, David Allen gibi liderlik ve takım koçluğu alanlarında dünya çapında tanınmış lider, koç ve yazarlar tarafından referans olarak gösterilmiştir. Etkinliğimiz moderatörlerimiz ve sizden gelen sorularla şekillenerek interaktif olarak ilerleyecektir ve webinar boyunca İngilizce – Türkçe simultane çeviri yapılacaktır.

Daniel Harkavy Hakkında

DANIEL HARKAVY lider ve koç Yetiştiren BUILDING CHAMPIONS adlı şirketin CEO’su kurucusudur.
Daniel Harkavy yirmi beş yıldan uzun bir süredir iş dünyası liderlerine performans, yetkinlik ve tatmin seviyelerini en üst düzeye çıkarmaları için koçluk yapmaktadır.

1996’da liderlere ve takımlara koçluk yapma tutkusunu, CEO ve Yönetici Koçu olarak görev yaptığı Building Champions’ı kurarak hayata geçirmiştir. Harkavy ve koçlardan oluşan ekibi, liderlik etme ve yaşama biçimlerini geliştirmek için binlerce müşteri ve kuruluşla birlikte çalışmıştır.

2007 yılından bu yana çeşitli çalışmaları yayınlanmış olan Daniel Harkavy’nin The Seven Perspectives of Effective Leaders ve Becoming a Coaching Leader adlı kitapları Amerika’da büyük ilgi görmüştür ve Living Forward adlı kitabı ülkemizde Keşkesiz adıyla Türkçeye çevrilmiştir.

Bir yönetici koçu ve güvenilir bir sırdaş olarak Daniel, yüksek profilli liderler ile karar verme yetkinlikleri, etkilerini ve genel yetkinliklerini geliştirmek için birlikte çalışmaktadır. Daniel öz liderliğin ekip liderliğinden önce geldiğine inanır ve amacı, müşterilerinin önce kendilerini nasıl yöneteceklerini optimize etmelerine yardımcı olmak, ardından yönetim ekipleri ve kuruluşlarındaki tüm kilit bileşenlerle en iyi şekilde nasıl çalışacaklarına odaklanmaktır. Birebir yönetici koçluğu seansları, yönetici inzivaları, konuşmacılık ve özel deneyimler dâhil olmak üzere birçok biçimde müşterilerle temas etmektedir.

Birlikte çalıştığı müşterilerden bazıları: Daimler, Nike, Chick-fil-A, Bristol-Myers Squibb, Pfizer, Infineum (bir ExxonMobil ve Shell şirketi), Bank of America, Wells Fargo, MetLife, PrimeLending, US Bank, Northwestern Mutual, Morgan Stanley, Prudential, Merrill Lynch.

Eşi ve ailesiyle birlikte Portland, Oregon’un hemen dışında bahçe ve oyun alanın yer aldığı küçük bir evde yaşayarak hayatın tadını çıkaran konuğumuz kâr amacı gütmeyen kuruluşlara üyelik yoluyla sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktadır. İçinde bulunduğu topluluğa aktif olarak hizmet eden Harkavy rehberliğini arayanlara mentörluk de yapmaktadır. Diğer tutkuları arasında sörf yapmak, snowboard yapmak ve ailesiyle vakit geçirmek yer almaktadır.