by ICF Türkiye ICF Türkiye

Webinar konusu : Maskeli Balo

Konuşmacı : Yeliz Andıç Çetinkaya Points of You Türkiye Lideri

Tarih : 23/07/2020

Saat : 18.30 – 20.00

Sevgili ICF üyelerini çok özel bir Maskeli Balo’ya davet ediyoruz! Bu sanal baloda toplum içinde, sosyal yazılım gereği; farkında olarak veya olmayarak kendinizi ifade ettiğiniz maskeleri ve bu maskeler olmadan kim olduğumuzu keşfetmeye hazır mısınız?

Points of You® metodolojisi ve araçları ile oynayacağımız oyunumuza hepinizi bekliyoruz!

Yanınızda ne mi getirmelisiniz? Not almak için, kalem ve kağıt/defter ve The Coaching Game’iniz ve Faces’ın sıfat kartlarınız var ise yanınıza alabilirsiniz. Araçlarımıza sahip olmayanlar endişelenmeyin, sizin için pratik çözümlerimiz bulunmaktadır. Balo’da görüşmek üzere

Yeliz Andıç Çetinkaya Hakkında

Points of You Türkiye lideri Çetinkaya’nın en büyük tutkusu, insanların yaşamlarında pozitif değişim yaratmak olan Sayın Yeliz Çetinkaya, oints of You Türkiye Lideri olarak, kendini tanımanın ve anlamanın bitmek bilmeyen bir yolculuk olduğuna inanmaktadır. Bu yolda, 2019 yılında Points of You® Academy’nin uluslararası Master Fasilitatör ekibinde olmaya hak kazanmış ve dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen katılımcılara; Polonya, Portekiz ve Tayland gibi ülkelerde düzenlenen sertifika programlarında; baş fasilitatör veya kendi terminolojisi ile ‘Ruhsal Diplomat’ olarak hizmet etmeye devam etmektedir.