by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu : Koçluğa Dair Buluşmalar: 2020 Z Raporu

Tarih : 16/12/2020

Saat : 18.30

Katılım: ICF Üyeleri

Kontenjan: 100

2020 yılını, tüm getirdiği öğrenmeler ve gelişimlerle, BİZ anlayışı güçlenmiş, hayattaki önceliklerini tekrar gözden geçirmiş, bağlılık ve şükran duygularını kucaklamış bir şekilde birlikte geride bıraktık. Elimizden geldiğince birbirimize destek olmaya, birbirimizi yolda ve dinç tutmaya çalıştık. Birlikte yolculuğun sorumluluğunu ve keyfini yaşadık.
Ve aralık ayı itibariyle 2021 yılına hazırlıklı girmek için siz ICF ailemizle birlikte yepyeni bir umut ve bilgelik haritası çizmek, gelecek günlere hazırlığımızı hep birlikte keyifle yapmak istiyoruz. Bunun için Yönetim Kurulu Üyemiz Beyhan Fahriye Kılıçarslan’la buluşup 2020’nin Z Raporu’nu alacağız.

Kayıt için toplantı linki :

Aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

Beyhan Fahriye Kılıçarslan (PCC, MA, NLP MP, Aile Danışmanı, Eğitmen)

1986-1990 İTÜ Makine Fakültesi  Tekstil Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini aldı. Tekstil sektöründe önde gelen firmalarda on dört yıl profesyonel yöneticilik yaptı. İstanbul Üniversitesi İşletme 1998-1999 döneminde İktisadı Enstitüsü Yönetici Geliştirme Programı’nı tamamladı. 2016 yılında Erickson Coaching International koçluk modüllerini tamamlayarak Profesyonel Koç unvanını aldı. Aynı yıl Yıldız Teknik Üniversitesi Pedagojik Formasyon ve İstanbul Üniversitesi Aile Danışmanlığı Sertifika Programlarını tamamladı. 2014-2018 yıllarında ikinci lisans eğitimini olarak İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldu. 2018-2019 yıllarında İstanbul Kent Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını yaptı. Gelişim yolculuğuna devam ederken tamamladığı diğer eğitimler arasında; Erickson Coaching International High Performance Team Coaching, Four Quadrant Quantum Thinking, Advance Methaphors & Dreamworks Eğitimleri, NLP Academy Turkey NLP Practitioner ve NLP Master Practitioner Eğitimleri, Bilişsel Davranışçı Terapi Temel Eğitimi, Şema Terapi Eğitimi, Transactional Analysis Association TA 101 ve TA202 eğitimleri, Kısa Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi, MMPI Uygulayıcı Eğitimi, Optimum Denge Modeli ODM1- ODM2 Eğitimleri, Points of You® Akademi L2 Eğitimi, İstanbul Üniversitesi SEM Eğitimcinin Eğitimi Sertifika Programı, Şiddetsiz İletişim Yıllık Eğitimi, Şiddetsiz İletişim ile Arabuluculuk Eğitimi, İstanbul Drama Yaratıcı Drama Liderliği Sertifika Programı, Gestalt Kişisel Gelişim Programı bulunmaktadır.

Kurucusu olduğu Beniza Danışmanlık Mümessillik Tekstil Sanayi Tic. AŞ. firması ile tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir. Yanı sıra Beyan Koçluk ve Danışmanlık markasıyla bireysel ve kurumsal koçluk, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından onaylı Professional Certified Coach (PCC) unvanına sahiptir. ICF Türkiye 2020-2022 dönemi yönetim kurulu üyesi olarak, mesleği etik standartlarda ve en üst kalitede sürdürülmesini aktif olarak destek vermektedir. Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF), The European Mentoring & Coaching Council (EMCC), TMMOB Tekstil Mühendisleri Odası, IN NLP Institutes, TA derneklerinin üyesidir.  Ayrıca sivil toplum örgütlerinde çeşitli projelerde gönüllü koçluk, takım çalışmaları ve eğitimler ile katkı sağlamaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.