by ICF Türkiye ICF Türkiye

Webinar konusu : Networking: Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı™

Konuşmacı : Ertuğrul Belen

Tarih : 25/06/2020

Saat : 18.30 – 20:00

Katılımcı kapasitesi: 500 kişidir.

Katılım Ücretsizdir

Ertuğrul Belen Hakkında 

Ertuğrul Belen, kişisel ve kurumsal hedeflerin güven odaklı ve sistematik iş birliktelikleriyle tasarlanması vizyonuyla Business Networking Akademi’yi kurmuştur. Ertuğrul Belen, birçok BIST 100 kurum lideriyle CEO ve Lider Networking Programı’nı gerçekleştirmiştir. 80 binin üzerinde profesyonel ve girişimciye Türkiye’de bir ilk olan tescilli Networking Eğitimleri vermiş ve Speed Networking™ hızlı tanışma seanslarını tasarlamıştır.

Deneyim ve araştırmalarını düzenli yayınlayan Ertuğrul Belen, Çok Satanlara girmeyi başaran “Networking, Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı”, “İş Dünyasında LinkedIn ile Networking” kitaplarının yazarı, “Girişimciliğin Altın Kuralları” ve “KOSGEB Girişimcilik El Kitabı”nın ortak yazarıdır. Galatasaray Lisesi ve Wisconsin Üniversitesi mezunu Ertuğrul Belen, Erickson Coaching International’da Profesyonel Koçluk ve NLP Master eğitimlerini almıştır.

CCEU : 1.5 CCEU ( 0,75 Core Competency , 0,75 Resource Development )

CCEU nun temini için webinara girişte kullandığınız mail adresinizin,ICF Türkiye üyesi olarak kayıtlı mail adresinizle aynı olması gerekmektedir.

CCEU lara ait sertifikalar webinarı takip eden 3 işgünü içinde sisteme yüklenmektedir