by ICF Türkiye ICF Türkiye

Sevgili ICF Türkiye üyelerimiz ve meslektaşlarımız,

Ayrı geçirdiğimiz, online toplantı ve webinarlarımız ile ekranlarımız aracılığıyla uzaktan birbirimize dokunduğumuz uzun bir sürenin ardından 2 Kasım Çarşamba akşamı Levent 199 Workinton’da sizlerle yan yana gelecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Saat 18:00’de başlayacak olan programımıza koçlarımızı ve misafirlerimizi karşılıyoruz. Programımıza 18:30’da Sayın Başkanımız Yunus Emre Şentürk’ün yapacağı açılış konuşması ve yönetim kurulunun mesajlarıyla devam edeceğiz. Akabinde saat 19:00’da psikolog ve  profesyonel koç olan üç konuğumuzla (Sema Kayahan Süvarioğlu,  Ayşen Özcanoğlu, Seden Limoncuoğlu) gerçekleştireceğimiz “Psikolog  Koçlar Koçluğu Konuşuyor”  Kaynak Gelişim kategorisinde 1,5 CCEU değerindeki oturumunun ardından  çeşitli network aktiviteleri ile birbirimizi daha yakından tanımak için alan açacağız.

Çay, kahve ve leziz atıştırmalıklar eşliğinde keyifle vakit geçirip kaynaşacağımız bu güzel akşamda, ICF Türkiye üyesi iseniz, ücretsiz olarak konuğumuz olacaksınız. Katılım durumunuzu öğrenip sizi en iyi şekilde ağırlayabilmemiz için aşağıdaki linkteki formu doldurmanızı rica ediyoruz.

Henüz ICF Türkiye üyesi değilseniz ve bu buluşmamızda bize katılmak isterseniz, kapımız sizlere her zaman açık. Aşağıda yer alan katılım formunu doldurduktan sonra 30 Ekim’e kadar etkinlik katılım ücreti olan 200 TL’yi aşağıda yer alan

ICF Türkiye’nin

hesap adı Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği olan TR50 0006 2000 3910 0006 2905 47 nolu hesap numarasına İsim ve soy isminizi belirten açıklama ile ileterek aramızdaki yerinizi alabilirsiniz. Etkinlik ücretini gönderemeyenler için etkinlik girişinde nakit ödeme seçeneği ile katılım sağlayabilecektir.

Katılım durumunuzu öğrenip sizi en iyi şekilde ağırlayabilmemiz için aşağıdaki linkteki formu doldurmanızı rica ediyoruz.

2 Kasım Çarşamba akşamı, 18:00’de etkinliğe katılımınız ve ICF Türkiye olarak birlikte olmamız bize güç katacak.

Sağlıkla görüşmek üzere.

Koçlukla Kalın

ICF Türkiye