by ICF Türkiye ICF Türkiye

2017 yılında tekrarlanacak olan Türkçe Karşılıklı Koçluk Projesini (2017 Turkish ICF Peer Coaching Round 3.1) duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

ICF Global tarafından yürütülen ve bizler için Türkçe koçluk fırsatı sunan bu projede ICF Türkiye üyesi Koçlardan Koçluk seansı alırken yine ICF Türkiye Koçlarına Koçluk verme şansına sahip olabileceksiniz.

15 Mart 2017 tarihinde başlayacak bu Projeye 26 Mart 2017 akşamına kadar kayıt olabilirsiniz.

Başlangıç Tarihi: 29 Mart 2017

Bitiş Tarihi: 31 Temmuz 2017

Toplam Koçluk Seansı: 6 seans x 45 dakika

Son Kayıt Tarihi: 26 Mart 2017

Programa katılım, eşleştirme yapılabilmesi ve her Karşılıklı Koçluk sürecinin takibi için Koordinasyon ücretinin yatırılması ile mümkün olabilecektir.

Katılım süreci nasıl gerçekleşiyor?

  1. Adım: ICF GLOBAL sitesinden üye girişi yapıyorsunuz.
  2. Adım: 2017 Turkish ICF Peer Coaching Round 3.1 Projesini seçerek, soruları cevaplayarak ilerliyorsunuz. http://bit.ly/2moi6zD
  3. Adım: Kayıt işlemi başlıyor. Ödeme Online ve Kredi kartıyla gerçekleşiyor.  Sorun olduğu takdirde lütfen linki tıklayınız: http://bit.ly/TJzZG1
  4. Adım: Koordinasyon ücreti olan 55 $ ödedikten sonra kaydınız tamamlanır. Ve size gelecek olan eşleştirme e-mail bilgilendirmesi ile Karşılıklı Koçluk seanslarınıza başlayabilirsiniz.

Sorularınız için Proje Liderimiz Nurşen Agathe Ergün’e ergun.na@plus3three.com ve Proje Kurulu Liderimiz Olga Gurskaya’ya olga.gurskaya@icfturkey.org adreslerinden ulaşabilirsiniz.