by ICF Türkiye ICF Türkiye

Değerli Meslektaşlarımız,

2021 yılında tekrarı olacak Türkçe Karşılıklı Koçluk Projesini (2021 ICF Turkish Speaking Round 1) duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

ICF Global tarafından yürütülen ve biz ICF Türkiye Chapter üyeleri için kendi dilimizde karşılıklı koçluk fırsatı sunan bu projede; ICF üyesi koçlardan koçluk seansı alırken, yine ICF üyesi Koçlara koçluk verme şansına sahip olabileceksiniz.

Projeye Katılım Koşulları:

* ICF Türkiye Chapter üyesi olmak

* Türkiye’de yaşamak

* Türkçe konuşabilmek

Projeye katılmak için 28 Mayıs 2021‘e kadar kayıt olabilirsiniz.

Başlangıç Tarihi: 03 Haziran 2021

Bitiş Tarihi: 30 Eylül 2021

Toplam Koçluk Oturumu    : 6 seans x 45 dakika

Programa katılım ile eşleştirme yapılabilmesi ve her karşılıklı koçluk sürecinin takibi için öncelikli olarak ICF Global sayfasında yer alan “peer coaching” sekmesini ziyaret ederek profilinizi oluşturmanız ve oradaki adımları takip ederek kayıt işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

Üyelerimize avantaj sağlamaya gösterdiğimiz önem neticesinde ICF Türkiye Chapter olarak yaptığımız özel taleple ICF Global`de 55 $ olan koordinasyon ücretini, bu projeye ve ICF Türkiye Chapter üyelerine özel 10 $`a indirdiğini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

https://peercoaching.coachfederation.org/registration?lang=tr linkine tıklayarak kaydınızı yapabilirsiniz!!!

Kayıt işleminiz yukarıda belirtilen tutarı ödedikten sonra tamamlanacaktır. Ardından size e-posta aracılığıyla gelecek olan eşleştirme bilgilendirmesi akabinde karşılıklı koçluk seanslarınıza başlayabileceksiniz.

Sorularınız için Proje Liderimiz Yasemin Karaçay‘a peercoaching@icfturkey.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Not: ICF Türkiye Chapter üyesi olup, Türkiye dışında başka bir ülkede yaşıyor ve bu projeye katılmak istiyorsanız, ICF Global`in Karşılıklı Koçluk (peer coaching) sayfasından, 55 $ koordinasyon ücretini ödeyerek başka bir tura kaydınızı yaptırabilir ve bu tura transfer olmak için e-posta yolu ile Proje Liderimiz Yasemin Karaçay’a ulaşabilirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Projeler ve Araştırma Kurulu