by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: ICF Türkiye İile 2022’ye Merhaba Partisi

Tarih: 22/12/2021

Saat: 18:30-20:00

Katılım: Etkinlik ücretsizdir.

Kontenjan: 100

Aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

22/12/2021 Çarşamba buluşmasında bu hafta 2022’yi beraber karşılamak ve 2021’de yaşadıklarımıza hep birlikte şükrederek bu yılı hep birlikte uğurlamak istedik.

Her anlamda çok öğretici ve zorlu bir süreci, el ele ve birbirimize destek olarak, kendi kontrol alanımızda mevcut durumu hep bir öğrenme ve gelişim aracı olarak kullanmaya özen göstererek, şefkatle geçirdik. Birbirine vesile olmayı, pozitif gelişim adına kullandık. “Biz” olmayı kolaylaştırıcı olmak adına her birimiz kapsayıcı yanımızı bu topluluğa getirdik.

Gelin 2022’ye de aynı birlik anlayışı ile, herşeye rağmen öğrendiklerimizi kutlamak ve öğreneceklerimize niyet vermek adına birlikte coşkuyla girelim.

Sizleri 22 Aralık akşamı, zoom ekranına “ICF Türkiye ile 2022’ye Merhaba “ partisine davet ediyoruz.

Fazla bir hazırlığa gerek yok elbette ama tabii ki parti ruhu için de bazı faktörler gerekli ; içeceğinizi ve yeni yıl ruhuna ait neyi arzularsanız yanınıza alarak saat 18.30’da zoom ekranına buyurun.

Biraz sohbet, biraz temenni, biraz müzik; ruhumuzu, gönlümüzü besleyelim. Birbirimize ne kadar iyi geldiğimizi tekrar hissedip, 2022 için enerjimizi tazeleyelim.

Çarşamba akşamı görüşmek üzere

Sevgilerimizle