by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: ICF Türkiye, Akdeniz Bölge Toplantısı, Koçlar İçin Transaksiyonel Analiz Penceresi

Konuşmacı: Şeyma Mutlu Şekeroğlu, Profesyonel Koç, Psikolog

Moderatör: Asena Taniş Ulugergerli, Akdeniz Bölge Temsilcisi

Tarih : 12/04/2022

Saat : 20:00 – 22:00

Katılımcı kapasitesi: 100 kişi (Zoom)

Katılım Akdeniz Bölgesine açıktır ve ücretsizdir.

“Şeyma Mutlu Şekeroğlu, Uludağ Üniversitesi’nde Psikoloji bölümü mezunudur. Psikolog olarak çalışırken bilgiye olan açlığı ve psikoloji biliminin iş hayatındaki önemini fark etmesi onun Antalya Bilim Üniversitesi’nde MBA yapmasını ve University of Wisconsin İnsan Kaynakları Sertifika programına katılmasını sağlamıştır. Aynı dönemde öğrenmeye ve gelişime olan merakı ve ilgisi sonucu koçluk ile tanışarak bu alandaki eğitimlerini tamamlayan Şekeroğlu, psikolog, eğitmen, insan kaynakları ve eğitim yöneticisi olarak çeşitli sektörlerde görev almıştır ve ardından Lagom Akademi’yi kurarak iletişim, başarı, kişisel motivasyon, stres ve kaygı, kişisel liderlik, yöneticilik ve NLP konularında danışmanlık yapmaya başlamıştır. Şekeroğlu bireysel koçluk, yönetici ve grup koçlukları yapmayı sürdürürken diğer taraftan da psikolojik destek ve terapi hizmeti sunmaya, eğitimler vermeye ve özel içerikli eğitim programları tasarlamaya devam etmektedir.

Transaksiyonel Analiz penceresinden insan ilişkilerine ve dünyaya bakacağımız bu buluşmamızda hem yaşama farklı açılardan bakabilmenin hem de içsel yolculuklar yaparak farkındalıklar kazanmanın hepimize değerli katkılar sağlamasını amaçlıyoruz.

Transaksiyonel Analiz tekniklerini koçluk araçlarımıza daha etkin ve kullanışlı şekilde ekleyebilmek için uygulamalara yer vereceğimiz buluşmamıza gelirken not kâğıtlarınızı ve kalemlerinizi unutmayın.