Gift of Coaching Portfolio Award 2019

ICF Vakfı’nın her yıl düzenlediği ve topluluklarında ve dünyada fark yaratan gönüllü koçluk projelerini ödüllendirdiği “Gift of Coaching Awards”ta 3 projeden oluşan portfolyomuz ile “2019 Yılı Onur Ödülü”nü kazanmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Ödül portfolyomuzda yer alan 3 projemizle, toplumumuzun 3 temel taşına, kadınlarımıza, öğretmenlerimize ve gençlerimize koçluk hizmeti sunduk.

Projelerimizi birlikte gerçekleştirdiğimiz değerli sivil toplum kuruluşlarımız olan ÇYDD, ÖRAV ve TED’e ve projelerimize katkı sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Gift of Coaching Award 2016

Yurdumuzda ve dünyada yaratmış olduğunuz örneklerden dolayı sizleri kutluyor ve birlikte daha iyiye doğru gittiğimizi bir kere daha fark ediyoruz.

İki ödül birden alarak bir ilk’e hep beraber imza atmamızı sağlayan tüm geçmiş yönetimlere, ÇYDD projemiz başta olmak üzere tüm projelerimizde yer alan her bir gönüllü üyemize, bize bu alanı yaratan paydaşlarımıza ve katkı veren herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz. 

Saygı, Sevgi ve Minnettarlığımızla,

ICF Türkiye Yönetim Kurulu Adına,

Sami Bugay, MCC

2016-2018 Dönem ICF Türkiye Başkanı

blank
blank

Chapter Recognition Award 2016

ICF Türkiye’nin Değerli Üyeleri, Değerli Meslektaşlarım,

Geçtiğimiz yıl ve 2017’nin ilk ayları gerek ülkemiz, yurttaşlarımız, gerekse bizler için oldukça çetin ve üzücü olaylarla geçti. Ancak sizler, herşeye rağmen üretmeye, paylaşmaya, geliştirmeye, dönüştürmeye hem yüreğiniz hem de varoluşunuzla devam ettiniz.

Siz tüm bunları yaparken bizde ICF Türkiye Yönetim Kurulu olarak yaptıklarınızı iki farklı alanda ICF Global’e taşıdık ve dilimiz döndüğünce anlattık. Bu kollektif çabanın sonucunda 140’dan fazla ülkede  250’yi aşkın ICF Chapter arasında ICF Türkiye olarak “Mükemmellik ve İlham Vericilik”  takdirini kazandık ve ICF’in  “Chapter Recognition Award ” ödülüne layık bulunduk.

Ayrıca, ICF Foundation (ICF Vakfı)’nın ICF Chapter’larının STK’lar ile yaptığı ortak çalışmaları inceleyerek verdiği “Gift of Coaching Award” ‘da “Onur Ödülü” ne layık görüldük, ve sizler adına aldığımız ödülleri büyük bir gururla kabul ettik.

blank

Local Spirit, Global Presence Community Activism Award 2010
Endeavour Projesi

blank

Local Spirit, Global Presence Community Activism Award 2008
Gençlerle El Ele

blank