by ICF Türkiye ICF Türkiye

Webinar konusu : Hangi Geleceğe Hazır Olacağız?

Konuşmacılar : Murat Şahin

Tarih : 20/05/2020

Saat : 18.30

Katılımcı kapasitesi: 500 kişidir.

Katılım Ücretsizdir

HANGİ GELECEĞE HAZIR OLACAĞIZ?

Çağımızda teknolojinin etkilerini her geçen gün daha da şaşkınlıkla seyrederken bugün birdenbire her şeyin 90 günde değiştiği bir dönemi deneyimliyoruz.

Peki her şey bu kadar hızlı iken gelecek 10-20 yıla nasıl hazırlanacağız? Hayatımıza neler girecek, yenilerimiz neler?

World Future Society üyesi ve Asya Global Lideri, Fütüristler Derneği Yüksek İstişare Kurulu

üyesi Sayın Murat Şahin 20 Mayıs 2020 tarihinde bu konuda bildiklerini bizlere aktaracak.

MURAT ŞAHİN HAKKINDA

Hayatı boyunca bir tek cümle ile anlatabileceği bir işi olmamış bir iş insanı olan Murat 2005 yılında “benzeri olmayan iş hayalleri kurmak” için  Orijinal şirketlerinin kurucusu oldu. Alkollü araç kullanan arkadaşının ehliyetine el konulduğunda yarattıkları Secure Drive fikri ise bugün part time özel şoför hizmeti ile birlikte dört büyük şehirde “havalimanına ulaşmanın en ekonomik, en konforlu ve en çevreci” yolu olarak biliniyor ve her ay binlerce kişiye hizmet sağlıyor. müşteri deneyimi zenginleştirme alanında danışmanlık yapan ve ekonomik havalimanı otoparkı işleten birer şirketi daha var. Secure Drive fikri ile 2010 yılında Junior Chambers International tarafından Creative Young Enrteprenuer Award  (yaratıcı genç girişimci ödülü) Türkiye birincisi seçildi ve Türkiye adına dünya yarışmasına, European Business Awards 2011’de Yılın Girişimcisi kategorisinde deTürkiye temsilcisi olarak finallere gitti, 2014’te Endeavor Girişimcisi seçildi

World Future Society üyesi  ve Asya Global Lideri, Fütüristler Derneği yüksek istişare kurulu üyesidir. Birkaç şirkette Fütürist bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.