by ICF Türkiye ICF Türkiye

ICF Türkiye ve Gelecek Daha Net Gençlik Platformu (GDN) işbirliği ile “ICF Türkiye ve GDN Kariyer Koçluğu Projesi”ni duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

GDN (www.gelecekdaha.net); lise ya da üniversitede okuyan ya da yeni mezun gençlerin akademik, kariyer ve hayat yolculuklarında kendileri için en doğru seçimleri yapmada ihtiyaç duydukları bilgi, beceri ve kişilere online ve offline araçlarla ücretsiz ulaşmalarını sağlayan bir sosyal girişim olup, gençlerin kariyerlerini oluşturma sürecine eşlik etmektedir.

Projenin başından bu yana, Türkiye’nin farklı noktalarından 70 öğrenci ile 280+ saat koçluk görüşmesi yapılmıştır. Projenin amacı her geçen sene daha fazla öğrenciye ulaşmaktır.

“ICF Türkiye ve GDN Kariyer Koçluğu Projesi” ile 10 GDN gönüllü öğrencisine, toplam 4 seanstan oluşan ve dijital video platformları (ve / veya telefon) üzerinden gerçekleşecek  “Kariyer Koçluğu” hizmeti verilecektir. Bu projede yer almak isteyen gönüllü Koçlar için başvuru koşulları ise;

Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği (ICF Türkiye) üyesi olması,

En az 60 saatlik ICF onaylı koçluk eğitimi almış olması,

En az 50 saatlik koçluk deneyimli olması.

Kriterleri sağlayan koçlarımız arasından, başvuru sırasına göre ilk başvuruları yapan koçlar seçilecektir.

Bu değerli projede yer almak istiyorsanız; başvuru formunu doldurarak, başvurularınızı 18 Şubat 2022 tarihine kadar gerçekleştirmenizi bekliyoruz.