by ICF Türkiye ICF Türkiye

Webinar konusu : Etik Sohbetler #13 – Doğru Yaşam Ve Etik

Konuşmacı: Daniş Navaro, Braas Çatı Sistemleri Türkiye CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı

Ev sahipleri: Narınç Ataman, MCC / ICF Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi, Mesleki İç Düzenleme ve Etik Kurulu Başkanı, Çakır Dilek Yunar / ICF Türkiye Ege Bölge Temsilcisi

Tarih : 29/06/2021

Saat : 18.30 – 20:00

Katılımcı kapasitesi: 500 kişi

Katılım ücretsizdir.

Etik Sohbetler #13 de bu defa bir konuğumuz var : Daniş Navaro. Felsefe anabilim dalında doktorası, akademisyenliği, kitapları, iş hayatındaki engin deneyimleri, sentez ve birikimleri ve profesyonel koç olarak bizlerle olacak. Bu programa katılmak için profildeki linkten kayıt yaptırabilirsiniz.

Daniş Navaro

1963’te İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri Bölümü’nde lisans (1985), Fransa Orléans Üniversitesi’nde Makro İktisat alanında yüksek lisans derecesini aldı (1987). Daha sonra, felsefe anabilim dalında, Maltepe Üniversitesi’nde “İnsansal Dünyada Yabancılaştırıcı Akıl ve Etik Akıl” adlı çalışmasıyla doktora öğrenimini (2016) tamamladı. Maltepe, Marmara, Yeditepe üniversitelerinde, işletme ve felsefeyle ilgili lisans, yüksek lisans ve doktora programlarında, Çağdaş Yönetim, Liderlik, Rekabet Stratejileri, İktisat Felsefesi, Yönetim Felsefesi gibi dersler vermektedir. Akademik çalışmaları öncelikle felsefi antropoloji ve varoluş felsefesi alanında; insan, kapitalizm, iktisadi sistemler, iktisat felsefesi, çalışma, yabancılaşma, işletme ve iş hayatı gibi konular üzerinde yoğunlaşmaktadır. Aynı zamanda, profesyonel iş dünyasında 20 yılı aşkın bir süredir çokuluslu bir kuruluşun Türkiye CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. İnsan Dünyasında Yabancılaştırıcı Akıl ve Etik Akıl (2017),  Kariyer ve Varoluş (2018) ve Şirket Quo Vadis (2021) isimli kitapları bulunmaktadır.