by ICF Türkiye ICF Türkiye

Webinar Konusu : Duygusal Zeka İle Koçluk

Konuşmacı: Erdem Ercan (PCC, EQAT, EQPC, EQAC, STCC, ETAC, VSCC )
Hayatın Ritmi Kurucusu, Yönetici, Takım Koçu, Eğitmen, Danışman, Konuşmacı

Tarih: 04/11/2020

Saat: 18.30-20.00

Katılımcı kapasitesi: 500 kişidir.

Katılım Ücretsizdir

Hayatın Ritmi kurucusu ve Six Seconds Eğitmeni Erdem Ercan, Adler Koçluk Okulu’ndan 2013 yılında mezun oldu. 1.200 saatin üzerinde koçluk tecrübesi ve PCC ünvanı ile üst düzey yöneticilere ve takımlara Koçluk yapıyor. Duygusal Zeka (EQAP&EQAC& EQAT -Six Seconds) ve Beden Dili – Mikro-ifadeler (ETAC&ESAC) uzmanlıklarını 12 yıllık yöneticilik ve 9 yıllık girişimcilik deneyimi ile birleştiriyor. 1.500 saatin üzerinde Eğitim, 950 saatlik Danışmanlık ve 40 saat Konuşma tecrübesiyle yerel ve uluslararası şirketler ile çalışıyor.

Hayatın Ritmi, 165 ülke, 25 ofis ve ağındaki 65.000 kişi ile dünyanın ilk ve en büyük Duygusal Zeka organizasyonu Six Seconds’ın Türkiye partneridir. Kişilerde ve kurumlarda olumlu değişimi yaratmak için Duygusal Zeka temelli Yönetici-Takım Koçluğu, Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

20 yılı aşan Sirtaki deneyimini Eğitmenlik ve Koçluk birikimi ile harmanlayarak “Sirtaki ile Takım Çalışması” eğitimini tasarladı. 20 yılı aşan Tango deneyiminin, Eğitmenlik ve Koçluk birikimi ile harmanı olan ICF onaylı CCE belgeli Tango & Koçluk eğitiminin de John Leary Joyce ile birlikte oluşturdu. Bu eğitim katılımcılar tarafından çok beğenildiği için İstanbul’un yanı sıra Londra ve Budapeşte’de de gerçekleştirildi.

KONU : Duygusal Zeka ile Koçluk
Dünyanın ilk ve en büyük duygusal zeka organizasyonu Six Seconds’ın ileri eğitmeni, PCC Yönetici – Takım Koçu Erdem Ercan, Duygusal Zekayı koçluğunuzda nasıl kullanacağınızı bilimsel, pratik ve uygulanabilir bir model üzerinden biz değerli ICF üyelerine aktaracak.

Ercan, Six Seconds tarafından 23 yıllık birikimle hazırlanan, dünya üzerinde 200.000’den fazla örneklemde denenerek geliştirilen Duygusal Zeka envanter ve araçlarından koçluklarınızda nasıl faydalanacağımızı da kendi deneyimleri ile harmanlayarak paylaşacak.