by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: Dönüştüren Koçluk Hikayeleri

Konuşmacı: Selda Özçalık, Akbank Akademi Müdürü

Tarih : 10/03/2021

Saat : 18.30

Katılımcı kapasitesi: 500 kişi (Zoom)

Katılım Ücretsizdir

Kayıt : Aşağıdaki butona tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

SELDA ÖZÇALIK

Akbank Akademi Müdürü

Selda Özçalık, 1998 yılında Akbank Teftiş Kurulunda göreve başlamış, ardından Kredi Tahsis, Kredi İzleme ve Kredi Analitiği konularında farklı görevler üstlenmiştir. Kredi süreçlerinin otomasyonu, optimizasyonu, modellemesi üzerine pek çok projede yer almıştır.

Temmuz 2019’dan itibaren Akbank Akademinin liderliğini üstlenmiştir. Akbanklıların kişisel ve mesleki gelişimine yönelik gelişim programlar oluşturmakla birlikte, geleceğin yetkinlikleri ve iş modelleri üzerine pek çok projede de yer almaktadır. Aynı zamanda kültürel dönüşümün kurum içindeki liderlerindendir.

Selda Özçalık, 1996 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümünden, 2010 yılında ise Sabancı Üniversitesi Executive MBA programından mezun olmuştur. Ayrıca Adler International Learning Institute ileri düzey koçluk programı ile Six Seconds Duygusal Zeka uzmanlık sertifika programlarını tamamlamıştır. Lider koçluğunun yanı sıra, gönüllü olarak gençlerin ve kadınların gelişimini desteklemek amacıyla mentorluk/koçluk yapmaktadır.