by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: Dönüştüren Koçluk Hikâyeleri #20 – Geleceği Geçmişten Yapılandırmak

Konuşmacı: Berk APAK, Selçuklu Holding, İlko ilaç Genel Müdür Yardımcısı

Moderatör:
Yunus Emre Şentürk, PCC – ICF Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı
Beyza Erdem Balcı, PCC – ICF Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi

Tarih : 28 Eylül 2022

Saat : 19.00 – 20.00

Kontenjan: Kontenjan 500 kişidir. Katılım herkese açık ve ücretsizdir.

CCEU kredisi: Kaynak Gelişimi kategorisinde 1 CCEU değerindedir.

Aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

Dönüştüren Koçluk Hikâyeleri webinar serimizin 20.’sinde Selçuklu Holding İlko ilaç Genel Müdür Yardımcısı Berk APAK ile “Geleceği Geçmişten Yapılandırmak” teması üzerine konuşacağız.Motivasyon, yapılabilirlik, tetiklenme ve harekte geçme kavramlarına önem verdikleri kurum yapılarında harekete geçmenin etkilerini ve davranışlara yansıyan değişim adımlarının seslerini duyacağız.

Farklı sektörlerden edinilen deneyimin koçluk perspektifinden kurum kültürünü nasıl etkileyeceğine dair olan yolculuğun hikayesine eşlik edeceğiz. Koçluk bakış açısıyla takımların ihtiyaçları belirlendiğinde organizasyona dair neler yaratılır sorusunun cevabını bulacağız. Değerli katılımlarınızı bekliyoruz.

Berk Apak Hakkında

30 yıllık deneyimini ; İlaç, Biyoteknoloji, Bebek beslenmesi ve FMCG sektöründe çok uluslu şirketlerin satış, pazarlama, ticaret kanallarında çeşitli kademelerde tamamen yaratıcı, sonuç odaklı ve takım oyuncusu olarak çalıştı.

Yerli ve yabancı şirketlerin gelişim, yeniden yapılanma ve kriz yönetimi süreçlerini verimlilik ve üretkenlik odaklı olarak yönetti.

Bu dönemde satış artışına odaklanılmış, kısa ve uzun vadeli stratejik hedefler planlınlarken sektöre bu süreçleri yöneten 100 lerce yönetici kazandırdı.

İş büyümesine kapsamlı katkı sağlayan ve satış gelirlerini artıran stratejik olarak planlanmış ve uygulanmış pazarlama programlarına sahip başarılı ve kâr odaklı bir yönetici.