by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: Dönüştüren Koçluk Hikâyeleri #19 – Kurum Kültürü ve Organizasyon Değişimlerinde Koçluğun Gücü

Konuşmacı: Zafer Kaşıkara, Draeger Genel Müdürü

Moderatör:
Yunus Emre Şentürk, PCC – ICF Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı
Beyza Erdem Balcı, PCC – ICF Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi

Tarih : 8 Haziran 2022

Saat : 19.00 – 20.00

Kontenjan: Kontenjan 500 kişidir. Katılım herkese açık ve ücretsizdir.

CCEU kredisi: Kaynak Gelişimi kategorisinde 1 CCEU değerindedir.

Aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

Dönüştüren Koçluk Hikâyeleri webinar serimizin 19.’sunda Draeger Genel Müdür Zafer Kaşıkara ile “Kurum Kültürü ve Organizasyon Değişimlerinde Koçluğun Gücü” üzerine konuşacağız. Değerli katılımlarınızı bekliyoruz.

Zafer Kaşıkara Hakkında

ODTÜ Makine Mühendisliği mezunu olan Zafer Kaşıkara, Toyota Motor Manufacturing Turkey (TMMT) fabrikasında Proje Mühendisi olarak göreve başlamıştır. Burada Petrol Ofisi Madeni Yağlar biriminde saha satış müdürü olarak da görev yaptıktan sonra 2007’de öğrenmenin ve gelişmenin hiç bitmediği 3M Türkiye şirketinde satış temsilcisi olarak işe girmiştir. 3M’de 13 yıl boyunca farklı endüstrilerde; satış, pazarlama ve iş geliştirme birimlerinde yöneticilik yapmıştır. 2020 yılı Nisan ayında, büyük ekiplere liderlik etme idealine ulaşmak için Dräger Türkiye Genel Müdürlüğü görevine geçmiştir.
Koçluk dünyası ile tanışması 2014 yılında kendi gelişimi amacıyla başladığı yönetici koçluğuyla olmuştur. Bu etkileyici derin tecrübe sonrası kendi amacını keşfetmek adına Adler Türkiye den 2016 yılında koçluk eğitimlerini tamamlamıştır. İçindeki bitmeyen gelişim açlığını beslemek adına 2018 de “Six Second” dan EQC sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Değerli konuğumuz, farklı sektörlerde satış ve pazarlama birimlerinin her kademesinde edindiği iş ve müşteri yönetimi deneyimlerini, insanı tanıma yolculuğuyla harmanlayarak edindiği tecrübeleri koçluk yoluyla çalışma arkadaşlarına ve öğrenmeye hevesli dostlarına aktarmaya çalışmaktadır.