by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: Dönüştüren Koçluk Hikayeleri #16

Konuşmacı:

Selim Giray, GSK İlaç Türkiye Genel Müdürü

Ev Sahipleri:

Yunus Emre Şentürk, PCC – ICF Türkiye Başkanı

Beyza Erdem Balcı, PCC – ICF Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi

Tarih : 09 Mart 2022

Saat : 19.00 – 19.45

Katılım: Etkinlik ücretsizdir.

Kontenjan: 500

Aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

GSK İlaç Türkiye Genel Müdürü Selim Giray Hakkında

Sağlık sektöründe 20 yılı aşan bir tecrübeye sahip olan Selim Giray, Robert Koleji’nin ardından Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nü ve Bilgi Üniversitesi MBA programını tamamlamıştır. Kariyerini birçok uluslararası ilaç şirketinin farklı pozisyonlarında görev alarak sürdüren Giray bu sayede farklı alanlarda deneyim kazanmıştır.

GSK’daki kariyerine 2014’te İş Birimi Direktörü olarak başlayan Giray, daha sonra Ocak 2016 itibarıyla CEO Geleceğin Stratejisi Grubu’na katılarak Londra’daki GSK Genel Merkezi’nde görev almıştır.  Bu görevin ardından, yaklaşık iki yıl farklı bir ilaç şirketinin Türkiye operasyonunda genel müdürlük yapan Giray, Ocak 2018’de GSK Türkiye ailesine geri dönmüştür. Bu tarihten itibaren GSK İlaç Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapmakta olan Giray, kurucuları arasında olduğu ve 16. dönemini tamamlayan Koç Üniversitesi İlaç Sektörü Ürün Müdürü Sertifikasyon Programı’nda eğitmenliğe de devam etmektedir.

Bununla birlikte, Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği’nde (AIFD) Başkan Yardımcılığı ve Uluslararası Yatırımcılar Derneği’nde (YASED) Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini üstlenmektedir. Selim Giray evli ve 1 kız çocuğu babasıdır.