by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: Dönüştüren Koçluk Hikayeleri #15 / Bir Deniz Feneri Olmak

Konuşmacılar:
Zeynep Ağar, Servier İlaç ve Araştırma A.Ş. İnsan Kaynakları Direktörü
Nilüfer Altay, Servier İlaç ve Araştırma A.Ş. Eğitim Direktörü

Moderatörler:
Tuna Aktuna, PCC ICF Türkiye Başkan Yardımcısı
Beyza Erdem Balcı, PCC ICF Türkiye Pazarlama Kurulu Lideri

Tarih : 12/01/2022

Saat : 18:30-20:00

Katılım: Etkinlik ücretsizdir.

Kontenjan: 500

Aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

“2020’nin Mayıs ayından bu yana ülkemizin 20’ye yakın holdinginin üst düzey yöneticisini konuk ettiğimiz, iş dünyasında koçluğu ileriye taşıyacak özgün uygulamaların konuşulduğu ve ülkemiz için bir ilk olan “Dönüştüren Koçluk Hikayeleri” webinarının 15.’sinde, Fransa’nın bir numaralı ilaç firması “Servier İlaç”ı konuk ediyoruz.

12 Ocak 2022 Çarşamba günü Saat 18.30’da başlayacak 15. etkinliğimizde; Servier İlaç İnsan Kaynakları Direktörü Zeynep Ağar ile Eğitim Direktörü Nilüfer Altay’ı ağırlıyoruz.

Etkinliğimizde konuklarımız, net bir kurumsal inançtan doğan koçluk yolculuklarını en ince detayları ile bizlerle paylaşacaklar. İnsanı odağa alan yapılarını, koçlukla tanışma hikayelerini, deneyimlerini ve değişim çıktılarını; geliştirdikleri “Koçluk Takip Sistemi” sonuçları ile dinleme fırsatı bulacaksınız.
“Koçlukla nasıl bir geri bildirim kültürü yaratıldı Servier’de?”, “Great Place To Work ödülü nasıl alındı?” gibi soruların cevapları ve tabi siz değerli basın mensuplarının katma değer yaratacak sorularıyla; yine güzel bir webinar sizleri bekliyor.”