by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: Bir İnsan Değişir Dünya Değişir

Konuşmacılar:
Çiğdem Aksan – Yapı Kredi Bankası İnsan Kaynakları Organizasyon ve İç Hizmetler Yönetimi İşe Alım ve Kariyer Yönetimi Direktörü

Tarih : 08/12/2021

Saat : 18:30-20:00

Katılım: Etkinlik ücretsizdir.

Kontenjan: 500

Aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

Türkiye’de bir ilk olan ve bir yıldan fazla bir zamandır ülkemizin 20’ye yakın holdinginin üst düzey yöneticisini konuk ettiğimiz Dönüştüren Koçluk Hikayeleri webinar serimizin 14.’sünde Yapı Kredi’den Çiğdem Aksan’ı konuk ediyoruz.  Koçlukla yaratılan dönüşüm hikayelerini Yapı Kredi İşe Alım ve Kariyer Yönetimi Direktörü Çiğdem Aksan’dan dinleyeceğiz.

25 yıllık İnsan Kaynakları deneyimine sahip Aksan, uzun yıllardır kurum içi  ve kurum dışında gönüllü olarak koçluk projelerinde yer alan önemli bir isim.

8 Aralık Çarşamba günü saat 18:30’da gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde, “Aksan’ın koçlukla tanışma hikayesini, bu alandaki deneyimlerini, özellikle pandeminin başlamasından sonra aktif olarak yer aldığı ve yön verdiği gönüllü koçluk projelerini, koçlukta şu an geldiği durak ve gitmeyi hedeflediği koçluk yolculuğunun tüm detayları”nı; ayrıca “Yapı Kredi’de koçluk faaliyetlerini ve koçluk dönüşüm hikayeleri”ni, bizzat Çiğdem Aksan’dan dinleyeceğiz ve kendisine sorular sorma fırsatı bulacağız.

Birbirinden çarpıcı hikayelerin gündeme geleceği ve ilgili basın mensuplarının da takip edeceği webinarımızda sizin de aramızda bulunmanız bize güç katacak.

Hep birlikte koçluğa ve şirketlerdeki koçluk uygulamalarına projeksiyon tutabilmek dileğiyle.