by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: Dönüştüren Koçluk Hikayeleri

Konuşmacılar:
Cenk Akıncılar, QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı
Özge Otmanbölük, QNB Finansbank Eğitim, Gelişim Ve Çalışan Mutluluğu Bölüm Müdürü

Tarih : 13/10/2021

Saat : 18:30-20:00

Katılım: Etkinlik ücretsizdir.

Kontenjan: 500

Aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

Konuşmacı: ÖZGE OTMANBÖLÜK

ACC, CPCC

Özge Otmanbölük, 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. 2007 yılında aynı okulda Çalışma Ekonomisi Bölümünde yüksek lisansını tamamladıktan sonra, QNB Finansbank İnsan Kaynakları’nda İşe Alım ve Kariyer Yönetimi Yetkili Yardımcısı olarak işe başladı. 2010 ile 2013 yılları arasında, Organizasyonel Gelişim Yetkilisi olarak çalıştı ve o günden bu yana kariyer yönetimi, liderlik gelişimi, organizasyonel gelişim, koçluk ve kültürel dönüşüm alanları gibi geniş bir yelpazede uzmanlık kazandı. 2013 yılında, genel müdürlük ve şube çalışanlarının eğitim programlarının tasarımından sorumlu Eğitim ve Gelişim Yönetmeni olarak atandı.

2015 yılında Eğitim ve Gelişim Yönetimi ekibinin yöneticisi olan Otmanbölük, bu göreve ilaveten liderlik gelişimi, koçluk-mentorluk süreçleri, kültür, çalışan mutluluğu, ödüllendirme, takdir&tanıma ve  bilgi yönetimi faaliyetlerinden de sorumlu Eğitim, Gelişim ve Çalışan Mutluluğu Bölüm Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

İnsan Kaynakları kariyerinin yanı sıra 2018 senesinde Coaching Training Institute (CTI) Co-Active Koçluk Programını tamamlamış, aynı kurumdan 2020 yılında sertifikasyonunu alarak CPCC (Certificed Co-Active Coach) ve 2021 yılında ACC unvanını kazanmıştır. Çalıştığı QNB Finansbank çatısı altında mevcut görevlerine ek olarak kurumiçi koç olarak da görev alan Otmanbölük, QNB Finansbank çalışanlarına 100 saatin üzerinde koçluk vermiştir.

Association for Talent Development  (ATD), TEGEP ve Uluslararası Koçluk Federasyonunun (ICF- International Coach Federation) üyesi olan Otmanbölük, aynı zamanda insan kaynakları alanında dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendiren, Stevies for Great Employers ödül programında 2017’den beri jüri üyeliği yapmaktadır.

Konuşmacı: Cenk Akıncılar

İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı

1973 doğumlu Akıncılar, 1996 yılında Eskişehir Anadolu/Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü’nden mezun oldu. 3 ay Matematik Öğretmenliği görevinde bulundu. 1998 – Mayıs 2003 yılları arasında Pamukbank İnsan Kaynakları’nda Ücret ve Endüstri İlişkilerinden sorumlu Uzman Yetkili olarak görev aldı. 2003 Mayıs itibarı ile QNB Finansbank’ta çalışmaya başlayan Akıncılar, İnsan Kaynakları İşe Alım Müdür Yardımcısı, Sistem Geliştirme ve Projeler Müdür Yardımcısı,  Organizasyonel Gelişim, Performans, Stratejik Raporlama ve Gelir Yönetimi Birim Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri ve Gelir Yönetimi, Özlük ve Sistemsel Yetki Yönetimi Birim Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri ve Gelir Yönetimi, Özlük ve Sistemsel Yetki Yönetimi Bölüm Müdürü görevlerinde bulundu.
Temmuz 2018’de İnsan Kaynakları Direktörü olan Akıncılar, Ocak 2019 itibari ile İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır

İnsan odaklı yeniden yapılanmanın ön planda olduğu bugünlerde, verimliliği artıran araç ve teknolojileri, çalışanların en iyi performanslarını sergilemesini amaçlayan eğitimleri dikkate alan bir çalışan deneyimi yaratmak amacıyla stratejiler geliştiren Cenk Akıncılar, “Finansçı’yı Tanı, Finansçı’yı Dinle” felsefesiyle ilerlemekte, kişiselleştirilmiş süreçlerle Finansçılarla aramızdaki ilişkiyi daha iyi ve sağlam kılmayı hedeflemektedir.