by ICF Türkiye ICF Türkiye

Konu: Dönüştüren Koçluk Hikayeleri

Konuşmacılar: Yusuf Akyol, Boyner Grup Akademi Eğitim ve Gelişim Müdürü

Tarih : 09/06/2021

Saat : 18:30-20:00

Katılım: Etkinlik ücretsizdir.

Kontenjan: 500

Aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında Zoom tarafından otomatik katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

Yusuf Akyol

Çalışma hayatına Türkiye’de yer alan butik otellerde aldığı çeşitli görevlerle başladı. Lise son sınıfa kadar Adana’da ikamet ettikten sonra, Üniversiteyi Avustralya’nın Melbourne kentinde yer alan Royal Melbourne Institute of Technology(RMIT) üniversitesinde Turizm Otelcilik ve İşletme olmak üzere çiftana dal olarak tamamladı. Üniversite öğrenciliği dönemlerinde meslek hayatında hızlı yol alabilmek ve tecrübe kazanabilmek adına, dünyanın farklı ülke ve lüks markalarında (Avustralya,Yeni Zelanda ve Yunanistan) görevler aldı. Yüksek Lisansını tamamlayabilmek için çalışma hayatına kısa bir süre ara verdikten sonra, Türkiye’ye dönüş yapmaya karar verdi.

Türkiye’ye dönüşünün hemen ardından 3 farklı otel zincirinin(Sheraton, Hilton ve Divan) açılış otellerinde Müşteri İlişkileri, Grup Satış ve Yiyecek İçecek departmanlarında çalıştı. Otelcilik deneyimine son olarak, Hilton Otellerinin lüks markası olan Conrad İstanbul’da eğitim ve gelişim yöneticiliği pozisyonuyla veda etti. 2019 yılı itibariyle perakende sektörüne giriş yaptı. Aynı tarihten bu yana Boyner Grup Akademi’de eğitim ve gelişim müdürü olarak görev yapıyor.